Cieśla szalunkowy 18,30€ brutto/h Belgia

Ogłoszenie nr: 70481

Firma
Sedulus Sp. z o.o.
Inne

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Antwerpia, Belgia

Agencja pracy Sedulus gwarantuje stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę.
praca na szalunkach systemowych Peri, Doka, Mewa
wykonywanie szalunków pod ściany tradycyjne dwustronne, oporowe jednostronne, stropy, belki, schody betonowe, wieńce, słupy, ławy, wykonywanie konstrukcji drewnianych
montaż konstrukcji stalowych i prefabrykatów: schody, belki, słupy, itp.
praca przy budowie dużych obiektów (fabryka)
Miejsce pracy : Antwerpia i okolice
Wymagania stanowiska
minimum dwuletnie doświadczenia na w/w stanowisku pracy
mile widziana znajomość j.angielskiego/niemieckiego (nie jest to warunek konieczny)
mile widziana znajomość rysunku technicznego
mile widziany certyfikat VCA, ale nie wymagany
znajomość regulaminu pracy oraz zasad bezpieczeństwa na budowie
spełnienie warunków do wystąpienia o A1, czyli składki odprowadzane w PL przez okres min. 30 dni poprzedzających wyjazd
samodzielnej realizacji powierzonych zadań
Oferujemy
umowę bezpośrednio z polską Firmą Budowlaną
stawkę godzinową: 18,30€ brutto
darmowe zakwaterowanie
zjazdy do Polski na święta, dłuższe weekendy oraz w okresie wakacyjnym na 2 lub 3 tyg.
ekwiwalent za żywność
pełen komplet odzieży roboczej
bezpłatny lokalny transport do/z pracy oraz bezpłatny przyjazd i zjazd z kontraktu
pracę od poniedziałku do piątku + nadgodziny
pracę w firmie będącej jednym z liderów
rynku budowlanego - od 30 lat na rynku!!

Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sedulus Sp. z o.o. (KRS 55446 9, KRAZ 12563) z siedzibą w Opolu, adres: ul. Augustyna Kośnego 3, 45-056 Opole, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą. Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, każdy ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zarządzania, zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych, jak również zgoda na ich przetwarzanie, jest dobrowolne."

Firma: Sedulus Sp. z o.o.

Kategoria: Inne

Aplikacja na stanowisko: Cieśla szalunkowy 18,30€ brutto/h Belgia

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Supervista Poland Sp. z o.o. :: Bytom, śląskie :: ponad 30 dni temu

Chcesz zmienić pracę, a może całkowicie się przebranżowić? Zapraszamy do składania aplikacji ! Aplikuj

Sprzedaż
Trans.eu Group S.A, :: Wrocław, dolnośląskie :: ponad 30 dni temu

Your responsibilities Identify potential customers and generate new business opportunities for the company Contact and qualify potential customers Set up appointments and follow up on leads Track progress towards meeting sales goals Collaborate with the sales team to develop strategies for reaching sales targets Use CRM software to manage leads and sales activities Our requirements Critical attitude: Youre a natural high achiever with drive and hunger 1+ year of prior experience as an SDR B2B SaaS experience, ideally in the transport/logistics sector Prospecting skills to break into new accounts and territories Proven track record of ...

0

Allpersona Agencja pośrednictwa pracy, która od 2002 roku prężnie działa na rynku niemieckim i austriackim. Zadowoleni i zmotywowani pracownicy są dla nas najważniejszym budulcem dla sprawiedliwej i partnerskiej współpracy. Oferujemy legalne oraz uczciwe zatrudnienie na niemieckich lub austriackich warunkach. Firma Allpersona w 2016 oraz 2019 roku znalazła się w gronie 50 najlepszych przedsiębiorstw w Bawarii, BAYERNS BEST 50 przyznawanej przez bawarskie Ministerstwo Gospodarki i Mediów. Programista, ustawiacz, Operator CNC- Frezarki ze sterowaniem Heidenhain TNC530 (k/m/x) Numer referencyjny: jobs.pl Miejsce pracy: 86343 Königsbrunn (Niemcy) ...

Produkcja
Grupa590 Sp. z o.o. :: ponad 30 dni temu

Ze względu na zwiększenie zakresu prac na projektach budowlanych GC Energy, poszukujemy osób na stanowisko Elektromontera. Aplikuj

Budownictwo / Geodezja
Adamietz Sp. z o.o. :: Łódź, łódzkie :: ponad 30 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, powiększamy nasz zespół wykonawczy na terenie województwa łódzkiego. Aplikuj

Inżynieria / Konstrukcje / Technologia