Executive Assistant

Ogłoszenie nr: 68398

Lokalizacja
Kalisz, wielkopolskie
Kategoria
Administracja biurowa

Opis stanowiska

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Executive Assistant

Wymagania
Idealny/a kandydat/ka ma:
- min. 3-letniego doświadczenia w zarządzaniu biurem lub asystowaniu kierownictwu,
- znajomość oprogramowania do współdzielonej pracy,
- doskonałe zdolności komunikacyjne w mowie i piśmie,
- entuzjazm, proaktywność, zdolności organizacyjne,
- umiejętność przewidywania potencjalnych problemów i skutecznego zapobiegania im.
Obowiązki
Czym się zajmiesz:
- zarządzaniem kalendarzem spotkań i narad,
- organizacją wyjazdów służbowych,
- przygotowaniem idei wydarzeń firmowych, wdrażaniem jej w życie i rozliczeniem,
- dbałością o zaopatrzenie gabinetu (kuchnia, materiały biurowe, płynne działanie narzędzi pracy itp.),
- współpracą z działami firmy, innymi zadaniami zleconymi przez przełożonego w zakresie HR, finansów, rekrutacji, itp.
Oferujemy
Co możemy zaoferować:
- atrakcyjną płacę,
- szkolenia,
- wygodne biuro.

Lokalizacja: Kalisz, wielkopolskie

Kategoria: Administracja biurowa

Informacje dodatkowe:

Aplikacja na stanowisko: Executive Assistant

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.

Elektryk praca od nowego roku. 15€ brutto + 7/8€diety/h. Zapewniona kwatera umowa niemiecka Miejsce pracy: Kolonia (Niemcy) Numer referencyjny: jobs.pl Forma zatrudnienia: Pełny etat Opis stanowiska: Elektryk praca od nowego roku. Praca w Kolonii. Wymagania: bez auta podstawowa znajomość języka niemieckiego uprawnienia Oferujemy: stawka 15€ brutto + 7/8€diety/h zapewniona kwatera umowa niemiecka wypłata co miesiąc opieka polskiego koordynatora Rekruterka Paulina 48 798 981 440 Aplikuj

Budownictwo / Geodezja
Gniezno, wielkopolskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Brukarz Brukarz Wymagania Wymagania sprawność fizyczna doświadczenie w podobnej pracy prawo jazdy kat. B mile widziane umiejętność współpracy w zespole Obowiązki Obowiązki: prace drogowe i brukarskie układanie kostki brukowej układanie płyt chodnikowych przygotowywanie terenu pod układanie kostki Oferujemy Oferujemy: premie uznaniowe pracę ...

57
Służba Cywilna :: Katowice, śląskie :: ponad 30 dni temu

Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Inspektor wojewódzki do spraw egzekucji niepieniężnej oraz egzekucji obowiązków o charakterze pieniężnym - nienależnie pobranych świadczeń rodzinnych i wychowawczych w Biurze Organizacyjno - Budżetowym Aplikuj

Gliwice, śląskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Inżynier automatyk Inżynier automatyk Wymagania Profil Idealnego Kandydata: Wykształcenie min. zawodowe o profilu elektromechanik, automatyk Min. 2 lata doświadczenie w zawodzie jako elektromechanik, mechanik, elektryk Praktyczna znajomość technologii napraw maszyn i urządzeń Uprawnienie SEP do 1kV Umiejętność obsługi komputera Umiejętność ...

Inżynieria / Konstrukcje / Technologia
HRK S.A :: mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Dla naszego Klienta, światowego dostawcy systemów elektrotechnicznych poszukujemy osoby na stanowisko: Aplikuj