Inżynier automatyk

Ogłoszenie nr: 68245

Lokalizacja
Gliwice, śląskie
Kategoria
Inżynieria / Konstrukcje / Technologia

Opis stanowiska

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Inżynier automatyk

Wymagania
Profil Idealnego Kandydata:
Wykształcenie min. zawodowe o profilu elektromechanik, automatyk
Min. 2 lata doświadczenie w zawodzie jako elektromechanik, mechanik, elektryk
Praktyczna znajomość technologii napraw maszyn i urządzeń
Uprawnienie SEP do 1kV
Umiejętność obsługi komputera
Umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie

Obowiązki
Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:
Zapewnienie sprawnością maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym i mechanicznym na wszystkich wydziałach produkcyjnych
Dokonywanie pomiarów, przeglądów, napraw i konserwacji maszyn i urządzeń
Wykonywanie okresowych konserwacji i przeglądów maszyn i urządzeń zapewniających optymalizację pracy maszyn i wdrażanie usprawnień w celu podniesienia ich wydajności
Analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu ich eliminacji
Wykrywanie i usuwanie usterek oraz awari elektrycznych i mechanicznych maszyn

Oferujemy
Oferujemy:
Umowę o pracę
Pakiet benefitów
Pracę w międzynarodowym środowisku nad innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi
Możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej światowym liderem o ugruntowanej pozycji
Ciekawą, pełną wyzwań pracę w zespole

Lokalizacja: Gliwice, śląskie

Kategoria: Inżynieria / Konstrukcje / Technologia

Informacje dodatkowe:

Aplikacja na stanowisko: Inżynier automatyk

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Służba Cywilna :: Opole, opolskie :: ponad 30 dni temu

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Opolu Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Starszy specjalista do spraw informacji niejawnych i obronnych samodzielne stanowisko pracy ds. ochrony informacji niejawnych i obronnych Aplikuj

Sosnowiec, śląskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Grafik Grafik Wymagania Wymagania: Wykształcenie wyższe Dobra znajomość marketingu w mediach społecznościowych Zainteresowanie designem, estetyką Kreatywność Min. 1 rok doświadczenia zawodowego Bardzo dobra znajomość obsługi Social Media Dodatkowym atutem będzie znajomość programów typu CorelDRAW, Adobe Photoshop Obowiązki Obszar ...

Grafika / Kreacja artystyczna / Fotografia
Służba Cywilna :: Kraków, małopolskie :: ponad 30 dni temu

Komenda Miejska Policji w Krakowie Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Starszy referent do spraw ochrony informacji niejawnych w Zespole ds. Ochrony Informacji Niejawnych Aplikuj

Głogów, dolnośląskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Agent Celny Agent Celny Wymagania Nasze wymagania względem kandydata: aktualny wpis na listę agentów celnych bardzo dobra znajomość języka angielskiego (inne języki będą atutem) wcześniejsze doświadczenie na tym stanowisku znajomość procedur celnych czynne prawo jazdy Obowiązki Co będzie wchodziło w zakres Twoich obowiązków? ...

Logistyka / Spedycja / Dystrybucja

Starszy inspektor wojewódzki Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Starszy inspektor wojewódzki do spraw planowania i realizacji budżetu oraz harmonogramu i środków w Oddziale Finansowania Jednostek Budżetowych i Inwestycji w Wydziale Finansów i BudżetuWarunki pracy Nietypowe godziny pracy - w tym dyżury (stres związany z częstą obsługa klientów zewnętrznych, praca po godzinach przy realizacji zadań terminowych oraz w okresach spiętrzenia prac W przypadku pracy biurowej w siedzibie Urzędu pracodawca zapewnia racjonalne, niezbędne usprawnienia w środowisku pracy w przypadku ...