Operator pompy do betonu

Ogłoszenie nr: 63797

Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Firma
REGESS
Kategoria
Produkcja

Opis stanowiska

Firma budowlana poszukuje operatorów pompy do betonu. Praca na hali w Sint Truiden. Aplikuj

Firma: REGESS

Lokalizacja: Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Kategoria: Produkcja

Informacje dodatkowe:

REGESS

Aplikacja na stanowisko: Operator pompy do betonu

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Służba Cywilna :: Szczecin, zachodniopomorskie :: ponad 30 dni temu

Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Inspektor wojewódzki do spraw odwołań i kontroli urzędów pracy realizujących zadania usług rynku pracy w Wydziale Zdrowia i Polityki Społecznej Aplikuj

AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k. :: Bartoszyce, warmińsko-mazurskie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków sprzedaż produktów i usług zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi Pacjenta (bezpośredniej oraz telefonicznej) realizacja planów sprzedaży umawianie Pacjentów na badania słuchu przeprowadzanie wizyt kontrolnych u Pacjentów budowanie bazy klientów Nasze wymagania masz doświadczenie w sprzedaży chcesz rozwinąć swoje umiejętności sprzedażowe w jednej z największych firm na rynku zajmujących się sprzedażą aparatów słuchowych lubisz pracę z ludźmi i chętnie nawiązujesz kontakty czerpiesz radość z pomagania innym To oferujemy W Audiofonie doceniamy naszych pracowników: również Tobie zapewnimy najlepszy system premiowy w ...

0
FRIZO Chłodnictwo, Wentylacja Przemysłowa, NH3, CO2, ESG :: pomorskie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków Tworzenie budżetu nowych projektów, na podstawie sporządzonej wyceny przez dział ofertowania Wprowadzanie budżetów projektów do systemu oraz ich aktualizacja Monitorowanie stanu zaawansowania projektów w trakcie realizacji Monitorowanie rentowności projektów - marż rzeczywistych na projektach zamkniętych oraz marż bieżących na projektach w trakcie realizacji Bieżąca analiza wykonania projektów do budżetu projektów, wyjaśnianie odchyleń Sygnalizowanie zagrożeń oraz proponowanie rekomendacji Analiza kosztów projektowych Weryfikacja poprawności alokacji kosztów na projekty Udział w przygotowaniu rocznego budżetu spółki ...

Inwork Sp. z o.o. :: małopolskie :: ponad 30 dni temu

Chcesz dołączyć do szerokiego i profesjonalnego teamu jednej z największych firm sektora logistycznego? Dobrze trafiłeś! Zaaplikuj, pozytywnie przejdź uproszczony proces rekrutacyjny i ciesz się pracą! Coś nam podpowiada, że czekamy właśnie na Ciebie!Stanowisko: Magazynier - Pracownik sortowni paczekMiejsce pracy: 34-471 Rogoźnik, k. Zakopanego ul. Za Torem 1NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA ! WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY ! Aplikuj

Budownictwo / Geodezja
Poznań, wielkopolskie :: ponad 30 dni temu

Szkoły Policealne GoWork.pl oferują bardzo szeroki wachlarz kierunków. W naszej ofercie znajdą Państwo aż 34 najpopularniejsze specjalizacje. Jako szkoła policealna posiadamy uprawnienia szkoły publicznej, a co za tym idzie, nasi absolwenci zdają egzaminy zewnętrzne, organizowane przez OKE. Z doświadczenia wiemy, że dyplom wystawiony przez OKE jest na rynku pracy bardzo pożądany, jest bowiem gwarancją solidności i wysokich kwalifikacji zdobytych w procesie kształcenia. Aktualnie Szkoła Policealna GoWork.pl w Poznaniu poszukuje osób na stanowisko Nauczycieli przedmiotów zawodowych na kierunku Technik usług kosmetycznych. Aplikuj

Szkolenia / Edukacja