Specjalista ds. Sprzedaży B2B - Konin

Ogłoszenie nr: 65281

Lokalizacja
Konin, wielkopolskie
Firma
BlueSky System Sp. z o.o.
Kategoria
Sprzedaż

Opis stanowiska

W świecie mediów społecznościowych: TikToka, Facebooka, Instagrama czy Twittera, nie ma już miejsca na nudę i sztampę, dlatego stworzyliśmy innowacyjne środowisko pracy dla młodych ludzi, którzy są głodni wyzwań, ale cenią wolność i możliwości, jakie daje praca zdalna.Jeśli posiadasz już umiejętności i doświadczenie w sprzedaży, a chcesz dobrze zarobić nasza firma jest idealnym miejscem dla Ciebie! :)Masz żyłkę do sprzedaży? Emanujesz pewnością siebie, posiadasz naturalny dar przekonywania, jesteś duszą towarzystwa, a co jeszcze ważniejsze osiągasz postawione przed sobą cele? Szukamy właśnie Ciebie!Z naszą pomocą rozwiniesz żagle, zasmakujesz innowacyjnego środowiska pracy, a przede wszystkim poczujesz wolność, której nie znajdziesz w korpo i wielu boomerskich firmach. Bądź sam/sama sobie sterem, żaglem i okrętem, na którego pokładzie doświadczysz wsparcia załogi, która zawsze płynie z duchem czasu.Od ponad dekady działamy na rynku prężnie się rozwijając. Dlatego poszerzaj z nami swoje horyzonty i zbuduj przyszłość, na jaką zasługujesz. Czekamy na Twoje zgłoszenie! Aplikuj

Firma: BlueSky System Sp. z o.o.

Lokalizacja: Konin, wielkopolskie

Kategoria: Sprzedaż

Aplikacja na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży B2B - Konin

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Częstochowa, śląskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Graphic Designer Graphic Designer Wymagania Od kandydata oczekujemy: Wyższego wykształcenia plastycznego Minimum 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku Biegłej znajomości pakietu Adobe Wiedzy i umiejętności z zakresu przygotowania grafik pod web Obowiązki Działając w naszym zespole będziesz odpowiedzialny za: Tworzenie projektów ...

Grafika / Kreacja artystyczna / Fotografia
Służba Cywilna :: Kielce, świętokrzyskie :: ponad 30 dni temu

Urząd Statystyczny w Kielcach Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Inspektor do spraw realizacji badań statystycznych w Wydziale Badań Ankietowych Aplikuj

ZETKAMA Sp. z o.o. :: dolnośląskie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków wykonywanie dokumentacji technologicznej oprzyrządowania odlewniczego w programie Solid Edge przeprowadzanie symulacji zalewania i krzepnięcia w programie MAGMASOFT obsługa klientów w zakresie technologii, w ramach zadań "Product Manager" opracowywanie i optymalizacja technologii procesów odlewniczych Nasze wymagania wykształcenie wyższe techniczne (kierunek odlewnictwo) doświadczenie zawodowe mile widziane znajomość procesów odlewniczych i technologii wytwarzania żeliwa umiejętność wykonywania dokumentacji odlewniczej w programie Solid Edge lub innym "3D" To oferujemy Stabilną pracę - działamy z ...

Służba Cywilna :: Środa Śląska, dolnośląskie :: ponad 30 dni temu

Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Referent do spraw kontroli podatkowej w Referacie Kontroli Podatkowej oraz Identyfikacji i Rejestracji Podatkowej w Urzędzie Skarbowym w Środzie Śląskiej Aplikuj

Albéa Poland Sp. z o.o. :: Łódź, łódzkie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków Rozładunek i załadunek samochodów Przyjmowanie dostaw surowców do magazynu Wydawanie surowców na produkcję zgodnie z zapotrzebowaniem Prowadzenie rejestru przepływu materiałów w systemie magazynowym Inwentaryzacja ciągła materiałów znajdujących się w magazynie Współpraca z Wydziałem Produkcji i Kontrolą Jakości Przygotowywanie towaru do wysyłki Praca ze skanerami Nasze wymagania Wykształcenie minimum zawodowe Doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku Uprawnienia UDT do kierowania wózkami widłowymi warunek konieczny Gotowość do pracy w systemie pn-pt 8-16, później 4x4 (4 dni po 12h, 4 dni wolne) ...

Budownictwo / Geodezja