Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

Ogłoszenie nr: 4380
Opublikowano: 12 kwietnia 2022, wyświetleń: 2

Lokalizacja
Garwolin, mazowieckie
Firma
Zignago Vetro Polska S.A.
Wynagrodzenie
Dowolne
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę

Opis stanowiska

Zignago Vetro Polska S.A. jest wiodącym na rynku polskim i międzynarodowym producentem opakowań szklanych. Należąca do włoskiego holdingu huta specjalizuje się w produkcji i zdobieniu opakowań szklanych na potrzeby przemysłu kosmetycznego i spożywczego.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

AUTOMATYK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU
Miejsce pracy: Trąbki k. Garwolina

Zakres obowiązków:
- Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania systemów automatyki przemysłowej
- Dbałość o sprawność i efektywność technologiczną maszyn i urządzeń produkcyjnych
- Odpowiedzialność za planowe wykonywanie takich zadań jak: przezbrojenia linii technologicznych i maszyn kontrolnych, cykliczne przeglądy i remonty
- Diagnozowanie i usuwanie usterek i awarii elektrycznych, elektronicznych, sterowniczych występujących w maszynach i urządzeniach
- Ustalanie przyczyn awarii lub niewłaściwego funkcjonowania maszyn i urządzeń
- Aktualizowanie kopii zapasowych oprogramowania sterowników Siemens
- Przestrzeganie standardów technicznych w celu zapewnienia wysokiej jakości produkowanych wyrobów
- Współpraca z serwisami zewnętrznymi

Nasze oczekiwania:
- Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- Wykształcenie: min. średnie techniczne, preferowane zawody: automatyk, mechatronik, elektronik
- Wiedza z zakresu układów sterowania i pneumatyki
- Umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych i pneumatycznych
- Znajomość tematyki z zakresu programowania PLC
- Umiejętność pracy z systemami komputerowymi Ms Office, CMMS
- Uprawnienia Gr 1 do 20 kV, G2, G3
- Umiejętność radzenia sobie ze złożonymi zagadnieniami technicznymi
- Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Regulaminową premię miesięczną
- Kwartalną premię od absencji
- Premię roczną
- Benefity: opieka medyczna, świadczenia z Funduszu Socjalnego
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.) RODO."
Administratorem danych jest Zignago Vetro Polska S.A. z siedzibą: Trąbki, ul. Osadnicza 8, 08-440 Pilawa. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Firma: Zignago Vetro Polska S.A.

Lokalizacja: Garwolin, mazowieckie

Wynagrodzenie: Dowolne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Aplikacja na stanowisko: Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Dowolne
Aniołowie Konsultingu :: ponad 30 dni temu

We would like to invite you to the project carried out by the international organization based in the USA. This is a great opportunity to create products that have a direct impact on the development of technology and the safety of millions of people around the world! Role: Product Manager Rate: 140+ PLN/h netto Contract: B2B Remote Main duties: Ensure the product direction provides value to the end user and the business value Curate roadmaps, facilitates meetings, and administrative work to ensure the product has the support it needs to succeed Manage the product backlog, writing acceptance criteria, and managing the products official release ...

B2B
Dowolne

We would like to invite you to the project carried out by the international organization based in the USA. This is a great opportunity to create products that have a direct impact on the development of technology and the safety of millions of people around the world! Role: Fullstack Developer Rate: 150-200+ PLN/h netto Contract: B2B Remote Main duties: Build and maintain containerized application tools following the 12 Factor App methodology, Test Driven Development (TDD), and Extreme Programming (XP). Design, develop, build, test, deliver and maintain products as part of a balanced, self-organizing DevSecOps team consisting of a Product ...

B2B