Corporate Trainer

Ogłoszenie nr: 18922
Opublikowano: 11 maja 2021, wyświetleń: 1

Lokalizacja
wielkopolskie
Firma
Bauer SEO Group
Kategoria
Human Resources / Zasoby ludzkie

Opis stanowiska

Ewolucja zamiast rewolucji to motto przyświeca naszej firmie w procesie wdrażania zmian. A zatem .codziennie, bo branża marketingu internetowego to środowisko zaskakujące tempem zmian i liczbą zwrotów akcji. Właśnie dlatego chcemy projektować większe zmiany z odpowiednią uważnością i korzystając z wiedzy ekspertów - stąd rekrutacja na nowe stanowisko w zespole HR.

Wymagania:
· Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w organizacji o złożonej strukturze, mile widziane w międzynarodowym środowisku;
· Doświadczenie w integrowaniu i zmianie sposobu pracy zespołów działających w oparciu o różne kultury, narzędzia i organizację pracy w tym doświadczenie w zmianach systemów i procesów;
· Mile widziane wykształcenie z obszaru psychologii biznesu oraz umiejętność zarządzania projektami;
· Biegła znajomość języka angielskiego (C1 w mowie i w piśmie);
· Biegła znajomość narzędzi MS Office, mile widziana MS Office 365;
· Wysokorozwinięta inteligencja emocjonalna, ze szczególnym nastawieniem na umiejętność słuchania, zarządzania emocjami i wpływu na otoczenie;
· Asertywność, dyplomacja i kultura komunikacji w środowisku biznesowym
· Wiedza w zakresie prowadzenia szkoleń, coachingów z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi (np. aplikacja Miro) i technik (np. design thinking)
· Otwartość na pracę w dynamicznym środowisku, w tym ustalanie priorytetów, dobra organizacja czasu
· Ukierunkowanie na poszukiwanie rozwiązań, a nie trudności i przeszków - can-do attitude
· Last but not least lubisz pracować z ludźmi, szanujesz różnorodność, uważnie słuchasz :)

Oferujemy:
· Pracę w kilkunastoosobowym zespole HR otwartym na wymianę wiedzy i współpracę, w tym bezpośrednią współpracę z Talent Managerem - Agatą oraz cykliczne spotkania z całym zespołem i kadrą zarządzającą - Gosią i Elizą;
· Świadomą kadrę zarządzającą firmy i zrozumienie potrzeb jednostek i zespołów w kontekście wdrażania zmian w organizacji;
· Rynkowe warunki zatrudnienia w zakresie wynagrodzenia i kafeterię bogatą w benefity, z których każdy znajdzie coś idealnego dla siebie;
· Nowoczesne narzędzia pracy i wyposażenie do pracy zdalnej oraz komfortowe biuro do pracy stacjonarnej;
· Elastyczne godziny rozpoczynania pracy;
· Ciekawe zadania i wiele możliwości realizacji własnych pomysłów - u nas zdecydowanie nie narzeka się na brak nudy i jest otwartość na rozwój ;
· Otwartą i przyjacielską kulturę pracy, którą my jako zespół HR szczególnie promujemy w firmie;
· Pracę w międzynarodowym środowisku Bauer Media Group, gdzie jest otwartość na partnerką dyskusję i suwerenność różnych Business Unitów.

Sunrise System działa na rynku już 18 lat! Jak przystało na firmę z branży IT, naszą działalność rozpoczynaliśmy w garażu. Teraz posiadamy biura w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Toruniu i we Wrocławiu. Dzięki świetnym ekspertom oraz doświadczonym specjalistom zajmujemy czołową pozycję w branży SEO w Polsce i z odwagą wkraczamy na rynki międzynarodowe. Poza tym możemy pochwalić się statusem Premier Google Partner, który potwierdza nasze kompetencje oraz prowadzenie działań zgodnie z zasadami Google. Na naszym koncie mamy zrealizowanych już tysiące kampanii SEO/SEM, a nasza oferta obejmuje m.in. tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, działania z zakresu Link Buildingu czy Content Marketingu. Prowadzimy również kampanie reklamowe Google Ads oraz w social mediach.

Zakres obowiązków:
· Współpraca z Transition Managerem, menedżerami i pracownikami w zakresie przeprowadzenia procesu zmiany (jak integracja zespołów, zmiany w strukturze, wprowadzenie nowego lidera);
· Bezpośrednia współpraca z Talent Managerem i wspieranie go przy wybranych projektach;
· Facylitacja pracy zespołów i wsparcie przy definiowaniu nowych ról i celów w organizacji w ramach procesu zmiany;
· Coachingi, warsztaty, mediacje podejmowanie decyzji o indywidualnym koordynowaniu lub umiejętność researchu i identyfikacji najlepszego dostawcy zewnętrznego;
· Wspieranie szkoleń i komunikacji w ramach zarządzania zmianą;
· Zaangażowanie i przygotowanie do pełnienia funkcji kierowników średniego szczebla, bezpośrednich przełożonych pracowników,
· Szkolenia jak przejść przez zmianę i w jaki sposób pracować po jej wdrożeniu,
· Zarządzanie oporem wobec zmian wśród różnych grup interesariuszy projektu,
· Ewaluacja wdrożenia zmiany.

Firma: Bauer SEO Group

Lokalizacja: wielkopolskie

Kategoria: Human Resources / Zasoby ludzkie