Serwisant pracownik terenowy

Ogłoszenie nr: 9567

Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Firma
Kolejowe Zakłady Łączności Sp. z o.o.
Kategoria
Budownictwo / Geodezja

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków
Kolejowe Zakłady Łączności, lider rozwiązań dla kolei od 1852 r., zatrudni pracownika serwisu do prac na terenie całego kraju. Wyjazdy od poniedziałku do piątku. Zakres obowiązków to:
naprawy/przeglądy systemów informacji pasażerskiej
naprawy/przeglądy automatów biletowych
naprawy/przeglądy systemów monitoringu
naprawy/przeglądy ładowarek EV
naprawy/przeglądy systemów łączności kolejowej
Nasze wymagania
rzetelna i terminowa realizacja zleconych zadań
dbanie o wizerunek firmy i powierzone mienie
prawo jazdy kat. B
Mile widziane
znajomość branży kolejowej
uprawnienia SEP E+P 1kV
To oferujemy
ubezpieczenie grupowe
pakiet świadczeń medycznych
karta multisport
dofinansowania do wypoczynku
pracę w doświadczonym i zgranym zespole
szkolenia branżowe
Benefity
dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
ubezpieczenie na życie
dofinansowanie wypoczynku
Kolejowe Zakłady Łączności sp. z o.o.
Kolejowe Zakłady Łączności sp. z o.o. powstały w 1852 r. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło usytuować firmę w pozycji lidera rozwiązań dla kolei na rynku polskim. Firma realizuje dostawy autorskich rozwiązań wyposażenia dworców kolejowych, stacji i przystanków w systemy łączności, informacji pasażerskiej, monitoringu, poboru opłat oraz ładowania pojazdów elektrycznych. Spółka należy do grupy PKP.

Firma: Kolejowe Zakłady Łączności Sp. z o.o.

Lokalizacja: Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Kategoria: Budownictwo / Geodezja

Aplikacja na stanowisko: Serwisant pracownik terenowy

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.

Nasz klient jest szybko rozwijającą się organizacją i daje świetną okazję do pracy nad wspaniałymi projektami. Będziesz współpracować ze specjalistami i tworzyć unikalne produkty. Będziesz stał przy tokarce CNC ze sterowaniem FANUC. Jesteś zaznajomiony z programowaniem i obsługą maszyn. Znasz się również na pracy z suwnicą i urządzeniami dźwigowymi. Aplikuj

Produkcja
Służba Cywilna :: Chorzów, śląskie :: ponad 30 dni temu

Komenda Miejska Policji w Chorzowie Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Starszy referent do spraw sekretarsko-biurowych i kancelaryjnych Wydział Kryminalny Aplikuj

Kredyt Inkaso S.A. :: Lublin, lubelskie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków Stały kontakt i wsparcie naszych klientów, czyli osób zmagających się z zadłużeniem; Obsługa przychodzących i wychodzących połączeń telefonicznych; Negocjacje warunków spłaty zadłużenia realnych dla klientów i korzystnych dla biznesu; Zawieranie porozumień ratalnych; Dbanie o wysoką jakość usług i dobry wizerunek firmy. Nasze wymagania Jesteś idealnym kandydatem/ kandydatką na to stanowisko jeśli: Posiadasz już minimum roczne doświadczenie w obszarze windykacji lub sprzedaży; Chcesz zdobyć nową wiedzę i umiejętności - nasi trenerzy i konsultanci zapewnią Ci szkolenia merytoryczne i praktyczne dzięki którym będziesz ...

0
GO-LEASING Sp. z o.o. :: Wrocław, dolnośląskie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków Prowadzenie działalności gospodarczej przez cały okres trwania umowy partnerskiej. Prowadzenie oddziału GO-leasing (w formie stacjonarnej lub mobilnej) jako podstawowej jednostki organizacyjnej Sieci Partnerskiej GO-leasing. Aktywna sprzedaż leasingu, wynajmu, samochodów, kredytów samochodowych, ubezpieczeń i innych produktów z oferty GO-leasing - pozyskiwanie klientów w kanałach online oraz offline. Nieustanne doskonalenie wiedzy i umiejętności produktowych, marketingowych oraz sprzedażowych przy wsparciu centrali GO-leasing. Nasze wymagania Przedsiębiorczość, ukierunkowanie na sukces, otwartość na innowacyjne ...

0
Służba Cywilna :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Ministerstwo Finansów w Warszawie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Referendarz do spraw rozwoju rynku finansowego w Wydziale Rynku Kapitałowego, Departament Rozwoju Rynku Finansowego Aplikuj