OPERATOR SITODRUKARKI

Ogłoszenie nr: 942
Opublikowano: 5 maja 2022, wyświetleń: 3

Lokalizacja
małopolskie
Firma
Zignago Vetro Polska S.A.
Wynagrodzenie
Dowolne
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę

Opis stanowiska

Zignago Vetro Polska S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem opakowań szklanych na potrzeby przemysłu kosmetycznego, spożywczego i wdraża innowacyjne rozwiązania w zakresie produkcji i technik zdobienia opakowań szklanych.
Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Operator Sitodrukarki
Miejsce pracy: Trąbki k. Garwolina
Wymagania:
· min. 1 rok doświadczenia w obsłudze technicznej maszyn produkcyjnych
· zorientowanie na wynik i jakość wyboru gotowego
· umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
· umiejętność pracy w zespole
· sumienność i chęć do nauki
Podstawowe obowiązki:
· obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych z obszaru zdobień (sitodrukarki)
· nadzorowanie procesu produkcyjnego maszyny
· wykonywanie drobnych napraw maszyny
· dbałość o najwyższą jakość wyrobów
Oferujemy:
· stabilną pracę w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę
· atrakcyjny system wynagrodzeń
· regulaminową premię miesięczną premię zależną od absencji
· szkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy
· benefity: opieka medyczna, dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: [Apply online]
W temacie należy wpisać nazwę stanowiska.

Firma: Zignago Vetro Polska S.A.

Lokalizacja: małopolskie

Wynagrodzenie: Dowolne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Aplikacja na stanowisko: OPERATOR SITODRUKARKI

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Bauer SEO Group :: wielkopolskie :: ponad 30 dni temu

bardzo dobrej znajomości narzędzi Google Ads, Google Merchant Center, Google Analytics i Facebook Business Manager; zbioru zdolności analitycznych, czyli takich, które pozwalają rozumieć i rozwiązywać problemy na podstawie dostępnych danych; doskonałych umiejętności komunikacyjnych, ponieważ każdy gra do tej samej bramki; samodzielności, kreatywności oraz co ważne, otwartości na nowe rozwiązania. konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę; pracę w pełni zdalną z naszym sprzętem, bądź możliwość pracy w komfortowych biurach w prestiżowych lokalizacjach Bydgoszczy, Torunia i Poznania ; regularne szkolenia, kursy i mentoring stawiamy ...

Internet / e-Commerce / Nowe media
Dowolne
Zignago Vetro Polska S.A. :: Pilawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Zignago Vetro Polska S.A. jest wiodącym na rynku polskim i międzynarodowym producentem opakowań szklanych. Huta z siedzibą w Trąbkach k. Garwolina produkuje wysokiej jakości opakowania dla przemysłu kosmetycznego i spożywczego. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Miejsce pracy - Trąbki k. Garwolina Zakres obowiązków: zabezpieczanie produkcji w materiały do pakowania wyrobów gotowych odbiór jakościowy i ilościowy palet z produkcji transport palet w wyrobami gotowymi do magazynu Wymagania: doświadczenie w obsłudze wózków widłowych uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym (UDT) - warunek konieczny sumienność ...