(Beginnend) Monteur Technische Dienst

Ogłoszenie nr: 94
Opublikowano: 25 kwietnia 2022, wyświetleń: 0

Firma
Okechamp B.V.
Wynagrodzenie
Dowolne
Forma zatrudnienia
Employment contract

Opis stanowiska

Taken en verantwoordelijkheden:

Zelfstandig verhelpen van technische storingen in de productielijnen;
Zelfstandig uitvoeren en begeleiden van meer omvangrijke reparaties;
Technische ondersteuning zodanig dat het productieproces ongestoord doorgang kan vinden;
Bijdrage leveren aan de verdere optimalisatie van het onderhoud;
Uitvoeren van modificaties aan machines en besturingen.

Profiel

MBO 4 werk- en denkniveau richting elektrotechniek of gelijkwaardig;
Groot technisch inzicht;
Hands-on, resultaatgericht en stressbestending;
Gedreven, proactief, zelfstandig, flexibel, analytisch, gestructureerd, probleemoplossend en teamplayer;
Praktische kennis en ervaring met industriële besturingen/installaties;
Affiniteit met transportsystemen, rotatingtechnieken , hydrauliek, pneumatiek, basis kennis van elektrotechniek, bekendheid hiermee is een pre;
Affiniteit met o.a. Siemens PLC, Meet en regeltechniek, data analyses, basis kennis van werktuigbouwkunde, bekendheid hiermee is een pre;
De wens en bereidheid jezelf verder te ontwikkelen en te specialiseren in een bepaald vakgebied en of machines.

Firma: Okechamp B.V.

Wynagrodzenie: Dowolne

Forma zatrudnienia: Employment contract

Aplikacja na stanowisko: (Beginnend) Monteur Technische Dienst

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Dowolne
Liske Company :: ponad 30 dni temu

Something something

Dowolne
Lukardi :: Poznań, wielkopolskie :: ponad 30 dni temu

Jeśli czujesz, że chcesz z nami współpracować, a obecnie nie widzisz oferty sprofilowanej pod Ciebie - aplikuj tutaj! Daj nam się poznać, napisz w jakim obszarze chcesz nas wspierać i w jakim kierunku się rozwijać. Pokaż nam swoje kompetencje - a my znajdziemy przestrzeń dla Ciebie w naszej organizacji. Oferujemy benefity: szkolenia i rozwój pakiet medyczny kartę multisport Masz pytania - pisz do nas: [Apply online]