Operator Maszyn

Ogłoszenie nr: 9068

Lokalizacja
Stryków, łódzkie
Firma
Progroup Board Sp. z o.o.
Kategoria
Produkcja

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków
Odpowiadasz za prawidłowy przebieg pracy oraz kierowanie maszynami i obsługujesz naszą linię produkcyjną.
Jako operator maszyn zapewniasz zdolność produkcyjną oraz jakościowe i ilościowe wyniki produkcji tektury falistej.
Pomagasz podczas prac związanych z konserwacją, utrzymaniem ruchu i czyszczeniem maszyny oraz podczas usuwania usterek.
Przestrzegasz przepisów ochrony środowiska, bezpieczeństwa pracy oraz realizujesz te standardy w praktyce.
Aktywnie przyczyniasz się do realizacji celów przedsiębiorstwa i zapewniasz wysoką wydajność dla swojego zakresu zadań.
Nasze wymagania
Masz ukończone wykształcenie techniczne.
Posiadasz doświadczenie zawodowe jako pracownik produkcji w przedsiębiorstwie przemysłowym.
Wyróżniasz się wysokim zaangażowaniem oraz samodzielnym sposobem pracy nastawionym na wyniki.
Jesteś osobą otwartą na pracę w trybie zmianowym.
Mile widziane
W idealnym przypadku posiadasz aktualne uprawnienia na wózki widłowe.
To oferujemy
Możliwość wyboru między odebraniem czasu wolnego lub wynagrodzeniem za dodatkową pracę.
Dodatkowe wynagrodzenie uzależnione od wyników.
Profilaktyka zdrowotna i zakładowe zabezpieczenie emerytalne.
Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.
Codziennie świeże bezpłatne owoce, woda i kawa.
Program poleceń pracowniczych.
Benefity
prywatna opieka medyczna
owoce
program emerytalny
kawa / herbata
parking dla pracowników
program rekomendacji pracowników

Czy chcesz wspólnie z nami pracować na jeszcze lepsze wyniki Progroup? Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji z podaniem najbliższego możliwego terminu rozpoczęcia pracy i oczekiwanego wynagrodzenia.
ZBUDUJ Z NAMI PRZYSZŁOŚĆ!

Progroup jest wiodącym w Europie przedsiębiorstwem w branży produkcji papieru i tektury falistej.

Progroup to my: jesteśmy odważni, nowocześni i innowacyjni. Nasze cele realizujemy razem jako zespół. To nas wyróżnia.

Jako ambitna drużyna aktywnie działamy na nasz wspólny sukces. Każdego dnia z radością i pasją pracujemy nad innowacyjnymi produktami i tworzymy wartość dodaną dla naszych Klientów - to nas napawa dumą i wiąże się z atrakcyjnymi możliwościami zarobkowymi.

* Wspieramy różnorodność i odrzucamy wszelkie formy dyskryminacji. Ważne jest tylko, abyśmy do siebie pasowali.

Firma: Progroup Board Sp. z o.o.

Lokalizacja: Stryków, łódzkie

Kategoria: Produkcja

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Służba Cywilna :: Gdańsk, pomorskie :: ponad 30 dni temu

Urząd Transportu Kolejowego w Warszawie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Starszy inspektor transportu kolejowego w Oddziale Terenowym w Gdańsku Aplikuj

Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit :: Siemianowice Śląskie, śląskie :: ponad 30 dni temu

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu wielu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko: WYKŁADANIE TOWARU w sklepie kosmetycznym Lokalizacja: Siemianowice Śląskie Aplikuj

Budownictwo / Geodezja
Służba Cywilna :: Kraków, małopolskie :: ponad 30 dni temu

Starszy inspektor wojewódzki Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Starszy inspektor wojewódzki do spraw legalizacji pobytu cudzoziemców w sprawach z zakresu ochrony bezpieczeństwa państwa lub bezpieczeństwa i porządku publicznego w Oddziale Legalizacji Pobyty Cudzoziemców Wydziału CudzoziemcówWarunki pracy Zagrożenie korupcją i grup przestępczych, praca w terenie (oględziny lokalu mieszkalnego, przesłuchania stron i świadków umieszczonych w więzieniach lub aresztach śledczych, itp.), obsługa klientów zewnętrznych. W związku z narastającą presją migracyjną, pracownik ...

KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA :: Kraków, małopolskie :: ponad 30 dni temu

Poszukujemy doświadczonych nauczycieli, egzaminatorów geografii. Pracujemy online w efektywnej formie. Aplikuj

Szkolenia / Edukacja
Służba Cywilna :: Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie :: ponad 30 dni temu

Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Referent do spraw identyfikacji i weryfikacji poprawności rejestracji podatników w Referacie Identyfikacji i Rejestracji Podatkowej (SKI) w Drugim Urzędzie Skarbowym w Bydgoszczy Aplikuj