Inżynier Jakości

Ogłoszenie nr: 8900

Lokalizacja
Kraków, małopolskie
Firma
Artur Wydra WDR Elektro
Inne

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków
Nadzór nad kontrolą jakości towaru wchodzącego do firmy, towaru wewnątrz firmy oraz towaru wychodzącego do klienta
Lokalizowanie i eliminowanie niezgodności w procesie produkcji
Odpowiadanie na reklamacje klientów i monitorowanie ich rozwiązania
Prowadzenie ewidencji niezgodności
Nadzór na narzędziami i ich przeglądami
Nasze wymagania
Decyzyjność
Wykształcenie minimum średnie, techniczne na kierunku elektronika, automatyka, mechatronika lub pokrewne
Znajomość zagadnień dotyczących zapewnienia jakości i metodologii Lean manufacturing w firmie produkcyjnej (5S, Flow Chart, PPAP, FMEA, 8D, 5W i pokrewne)
Znajomość zagadnień związanych z produkcją elektroniki
Znajomość zagadnień normy ISO 9001:2015
To oferujemy
Praca w siedzibie firmy, Kraków ul Christo Botewa 6, pełny etat, elastyczne godziny pracy
Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
Możliwość awansu i rozwoju
Możliwość udziału w szkoleniach zewnętrznych
Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karty multisport
Benefity
dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
spotkania integracyjne
Cel pracy:
Pracownik będzie miał zadanie podnieść poziom jakości wytwarzanych przez firmę produktów działając wspólnie z kierownictwem firmy, kierownictwem produkcji oraz działem technicznym.
ARTUR WYDRA WDR ELEKTRO
Firma WDR ELEKTRO mieszcząca się w Krakowie, zajmująca się montażem SMD i THT płytek elektronicznych, produkcją wiązek kablowych oraz produkcją urządzeń elektronicznych, poszukuje pracownika na stanowisko Młodszy Inżynier jakości.

Firma: Artur Wydra WDR Elektro

Lokalizacja: Kraków, małopolskie

Kategoria: Inne

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
READY_STEADY_GO :: ponad 30 dni temu

Spawacz z doświadczeniem! MIG/MAG Holandia Miejsce pracy: Medemblik (Holandia) Numer referencyjny: jobs.pl Opis stanowiska: Spawanie metodą MIG/MAG, oferta dla doświadczonych na tym stanowisku Pracowników. Możliwość pracy na krótszym kontrakcie (3 miesiące), jak i dłuższej współpracy. Aktualna oferta dotyczy pracy w Medemblik od sierpnia! Wymagania: doświadczenie na stanowisku spawacza (MIG/MAG), certyfikaty spawania metodami MIG/MAG, certyfikat VCA, komunikatywna znajomość języka angielskiego, dojazd do pracy autem własnym (zwrot kosztów paliwa), preferowane osoby na samozatrudnieniu (zaświadczenie A1). Oferujemy: pracę od zaraz, ...

Produkcja
EG System Sp. z o.o. Sp. k. :: Kraków, małopolskie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych Koordynacja inwestycji w podległym regionie Opieka nad aktualnymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych Prowadzenie negocjacji na różnych etapach procesu inwestycyjnego Sprzedaż produktów i usług zgodnie ze standardami firmy Nasze wymagania Doświadczenie minimum 1 rok na podobnym stanowisku w branży inwestycyjnej lub przemysłowej Umiejętność dobrej organizacji pracy Motywacja i konsekwencja w dążeniu do celu Gotowość do częstych podróży służbowych Łatwość w nawiązywaniu kontaktów Prawo jazdy kat. B Mile widziane Znajomość branży ...

0
Katowice, śląskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Analityk Biznesowy Analityk Biznesowy Wymagania WYMAGANIA DLA KANDYDATA: wykształcenie wyższe kierunkowe ekonomiczne znajomość branży i doświadczenie na pokrewnym stanowisku kreatywność w rozwiązywaniu problemów bardzo dobra znajomość programów Exel i SAP język angielski na dobrym poziomie Obowiązki ZAKRES ZADAŃ: zbieranie i analiza wymagań ...

Informatyka / Programowanie
Lotus Personalservice GmbH :: ponad 30 dni temu

Firma Lotus Personalservice GmbH oferuje prace dla: Aplikuj

Produkcja
Służba Cywilna :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Urząd Transportu Kolejowego w Warszawie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Inspektor do spraw edukacji i promocji w Wydziale Edukacji i Promocji w Departamencie Przewozów Pasażerskich Aplikuj