Sales Account Manager

Ogłoszenie nr: 8812
Opublikowano: 24 lutego 2023, wyświetleń: 0

Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie
Firma
Okechamp S.A.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę

Opis stanowiska

TWOJE OBOWIĄZKI:
planowanie i kształtowanie strategii sprzedaży na rynkach zagranicznych
bezpośrednia obsługa klienta: przygotowanie indywidualnych ofert na potrzeby klientów
negocjacje handlowe, przygotowanie oferty cenowej
realizacja planów sprzedaży
inicjowanie nowych kontaktów handlowych, a także budowanie oraz dbanie o dobre relacje z istniejącymi klientami
stałe monitorowanie rynku, pozyskiwanie informacji o potencjalnych klientach, poszukiwanie niestandardowych rozwiązań w zakresie rozwoju działań eksportowych
bieżący nadzór i zapewnienie sprawnego przepływu informacji z klientami
współpraca z innymi działami na każdym etapie obsługi klienta
udział w targach międzynarodowych
przygotowywanie raportów oraz analiz
CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?
Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowany stosunki międzynarodowe)
roczne doświadczenie w obszarze sprzedaży eksportowej (branża FMCG-warunek konieczny)
Biegła znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego warunek konieczny (mile widziana znajomość innych języków obcych)
Bardzo dobra organizacja pracy własnej
Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów w środowisku międzynarodowym
Zaangażowanie i determinacja do pracy zespołowej
Samodzielność w działaniu i umiejętność ustalania priorytetów
Bardzo dobra znajomość MS Office oraz aplikacji biurowych
Gotowość do częstych wyjazdów zagranicznych
Prawo jazdy kategorii B

Firma: Okechamp S.A.

Lokalizacja: Poznań, wielkopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Aplikacja na stanowisko: Sales Account Manager

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
SMART-HR :: Zabrze, śląskie :: ponad 30 dni temu

Opis działalności firmy SMART-HRJesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Serwisant Instalacji Klimatyzacji i Wentylacji Zabrze Opis stanowiska SMART-HR jesteśmy firmą doradztwa personalnego, realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń. Dla naszego Klienta dynamicznie rozwijającej się firmy działającej na rynku klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy ...

Technika