Młodszy Specjalista ds Logistyki

Ogłoszenie nr: 8592
Opublikowano: 22 marca 2022, wyświetleń: 1

Lokalizacja
Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie
Firma
Okechamp S.A.
Wynagrodzenie
Dowolne
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę

Opis stanowiska

TWOJE OBOWIĄZKI:

dbałość o sprawną i pełną obsługę klienta w zakresie organizacji dostaw i dokumentacji z nimi związanej
pełen monitoring organizowanych dostaw
prowadzenie prawidłowej dokumentacji dostaw do klientów oraz dostaw z importu do magazynów OKECHAMP zgodnie z zatwierdzonymi dokumentami
organizacja awizacji dostaw (portal, informowanie magazynów zewn. oraz magazynu własnego o zaawizowanych dostawach)
prowadzenie dokumentacji zrealizowanych zleceń transportowych
prowadzenie rejestru obrotu paletowego
wykonywanie prac biurowych Działu

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

wykształcenie kierunkowe w zakresie logistyki
doświadczenie z zakresu logistyki, minimum 1 rok na podobnym stanowisku
wymagana znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
biegła obsługa w podstawowym zakresie pakietu Office
umiejętności analityczne
myślenie pozytywne oraz inicjatywa w działaniu
chęć rozwoju osobistego, rzutkość, aktywność
komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
prawo jazdy kat. B

Firma: Okechamp S.A.

Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie

Wynagrodzenie: Dowolne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Aplikacja na stanowisko: Młodszy Specjalista ds Logistyki

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Dowolne
Okechamp B.V. :: ponad 30 dni temu

Voor de afdeling Versontvangst zoeken wij een nieuwe keurmeester. Wil jij ons team komen versterken? Je bent van harte welkom, werk en uitdagingen genoeg. Ervaring is niet vereist. Je wordt op de vloer opgeleid (training on the job). Taken en verantwoordelijkheden: Keuren van verse champignons; Mede zorgdragen voor een efficiënte ontvangst en afvoer van champignons, met heftruck indien nodig; Verzorgen van de administratie afhandeling (met computer) van de te ontvangen champignons. Profiel Je bent in het bezit van een MBO-diploma; Je hebt affiniteit met de groente- en fruitverwerkende industrie; Je bent in het bezit van een geldig ...

Employment contract
Dowolne
Okechamp S.A. :: wielkopolskie :: ponad 30 dni temu

TWOJE OBOWIĄZKI: Odpowiedzialność za bezawaryjną i efektywną pracę parku maszynowego oraz posiadanych instalacji Nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn i urządzeń w Pieczarkarniach Inicjowanie i realizacja zmian/usprawnień technicznych w posiadanym parku maszynowym Aktywny udział w tworzeniu systemu TPM Likwidacja zagrożeń wypadkowych, usterek stanu technicznego pomieszczeń ,maszyn i urządzeń Współpraca z serwisami zewnętrznymi realizującymi prace serwisowe na terenie CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY? wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego prawo jazdy kat. B znajomości zagadnień technicznych i doświadczenia na podobnym stanowisku ...