Junior Key Account Export Manager

Ogłoszenie nr: 802
Opublikowano: 14 lutego 2022, wyświetleń: 2

Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie
Firma
Okechamp S.A.
Wynagrodzenie
Dowolne
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę

Opis stanowiska

TWOJE OBOWIĄZKI:

Planowanie sprzedaży do podległych klientów
Przedstawianie ofert do klientów i prowadzenie rozmów handlowych
Negocjacje cen i umów z klientami
Sprawna i efektywna obsługa klientów eksportowych
Koordynacja zamówień z Działem Planowania i z Działem Logistyki
Współpraca z Działem Marketingu przy opracowywaniu opakowań eksportowych
Obsługa reklamacji w porozumieniu z Działem Jakości
Kontrola i egzekwowanie sald należności klientów
Raportowanie realizacji sprzedaży
Bieżąca analityka sprzedaży

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowany stosunki międzynarodowe)
Umiejętności analityczne w zakresie sprzedaży
Minimum 2 lata doświadczenia w pracy z Klientami Exportowymi w tym doświadczenie w zakresie: obsługi sprzedaży eksportowej, pozyskiwania nowych Klientów, realizacji strategii rozwoju sprzedaży eksportowej w branży FMCG
Innowacyjne podejście do realizacji celów biznesowych
Cechy osobowości wspierające właściwe tworzenie i utrzymywanie relacji z Klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz dobra znajomość innego języka obcego (niemiecki, francuski, hiszpański)
Biegła obsługa programów w pakiecie Office
Umiejętność pracy w zespole
Prawo jazdy kategorii B

Firma: Okechamp S.A.

Lokalizacja: Poznań, wielkopolskie

Wynagrodzenie: Dowolne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Aplikacja na stanowisko: Junior Key Account Export Manager

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Dowolne
FLEXJOB AGENCJA POŚREDNICTWA PRACY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ :: ponad 30 dni temu

Agencja Pośrednictwa Pracy Flexjob Sp. z o.o. (Certyfikat nr 4895) poszukuje do pracy w Niemczech doświadczonych murarzy. Informujemy że granice z Niemcami są otwarte oraz nie ma zakazu pracy na budowach. Rozpoczęcie pracy: 21.02.2022 Miejsce pracy: budowy na terenie całych Niemiec Wymagania: -wymagane 3 letnie doświadczenie -samodzielność, dokładność, zaangażowanie -znajomość j. niemieckiego lub angielskiego mile widziana -własny samochód (jedna osoba w grupie) -zdolność do pracy w zespole jak również na samodzielnym stanowisku Pracodawca oferuje: -wynagrodzenie: 15,70 € brutto/godz. + 24€ netto dziennej diety -zatrudnienie na niemieckich ...