Pracownik Infolinii Biura Obsługi Klienta

Ogłoszenie nr: 70390

Lokalizacja
Gdynia, pomorskie
Firma
OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Inne

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków
Odbieranie połączeń przychodzących od Klientów Spółki
Udzielanie odpowiedzi na podstawie dostępnych w systemie danych zawartych
Informowanie Klientów na temat procesu oraz terminów realizacji
Telefoniczny kontakt z Klientami w celu potwierdzania dostaw komponentów
Rejestracja danych w systemie
Odbieranie infolinii sprzedażowej
Nasze wymagania
Nie boisz się rozmawiać, łatwo nawiązujesz relacje
Jesteś otwarta/ty, pełna/ny energii oraz masz głowę pełną pomysłów
Masz doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta zarówno z segmentu B2C jak i B2B
Potrafisz pracować pod presją czasu
Swobodnie posługujesz się w środowisku MS Office
Mile widziane
Doświadczenie w branży OZE oraz produktach okołoenergetycznych
To oferujemy
Atrakcyjne stałe wynagrodzenie podstawowe
Możliwość rozwoju w ramach grupy
Szkolenia oraz pełne wsparcie merytoryczne i sprzedażowe
Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
Biuro w dogodnej lokalizacji w Gdyni
Forma zatrudnienia w oparciu o Umowę o pracę lub kontrakt B2B.
Benefity
dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
Zapraszamy do aplikowania, na spotkaniu rekrutacyjnym możesz poznać wszystkie szczegóły
OZE-BIOMAR S.A.
OZE-Biomar S.A to jedna z największych firm na rynku energii odnawialnej w Polsce. Firma zrzesza wyspecjalizowane zespoły, świadczące kompleksowe usługi i oferujące najnowocześniejsze rozwiązania techniczne z zakresu inwestycji w fotowoltaikę, pompy ciepła, magazyny energii.

Firma: OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Lokalizacja: Gdynia, pomorskie

Kategoria: Inne

Aplikacja na stanowisko: Pracownik Infolinii Biura Obsługi Klienta

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Służba Cywilna :: Kielce, świętokrzyskie :: ponad 30 dni temu

Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Inspektor do spraw obsługi sekretarsko- biurowej Wojewody/Wicewojewody w Biurze Wojewody Aplikuj

Allpersona GmbH :: ponad 30 dni temu

Allpersona Agencja pośrednictwa pracy, która od 2002 roku prężnie działa na rynku niemieckim i austriackim. Zadowoleni i zmotywowani pracownicy są dla nas najważniejszym budulcem dla sprawiedliwej i partnerskiej współpracy. Oferujemy legalne oraz uczciwe zatrudnienie na niemieckich lub austriackich warunkach. Firma Allpersona w 2016 oraz 2019 roku znalazła się w gronie 50 najlepszych przedsiębiorstw w Bawarii, BAYERNS BEST 50 przyznawanej przez bawarskie Ministerstwo Gospodarki i Mediów. Pracownik produkcji - Montaż kabin ciągników rolniczych (k/m/x) Numer referencyjny: jobs.pl Miejsce pracy: Asbach-Bäumenheim (Niemcy) Opis stanowiska: Montaż ...

Produkcja
Służba Cywilna :: Wrocław, dolnośląskie :: ponad 30 dni temu

Starszy specjalista Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu Dolnośląski Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Starszy specjalista do spraw inwestycji i remontów w Wydziale Inwestycji i RemontówWarunki pracy - praca w siedzibie urzędu, praca w terenie (plac budowy) - narzędzia pracy: stanowisko komputerowe, kserokopiarka, fax, aparat fotograficzny, dalmierz laserowy itp. - oświetlenie naturalne i sztuczne - pomieszczenie biurowe na parterze, toaleta na parterze przystosowana dla osób niepełnosprawnych, winda przystosowana dla osób niepełnosprawnych Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: sprawuje ...

Kłodzko, dolnośląskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Agent Ubezpieczeniowy Agent Ubezpieczeniowy Wymagania Idealny kandydat powinien: - mieć wcześniejsze doświadczenie (mile widziane) - posiadać zdolności komunikacyjne i negocjacyjne - być osobą mobilną i dyspozycyjną - mieć działalność gospodarczą lub chęć do jej założenia - nie być karany Obowiązki Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny ...

Doradztwo / Konsulting
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit :: Sieniawa, podkarpackie :: ponad 30 dni temu

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu wielu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko: WYKŁADANIE TOWARU w sklepie kosmetycznym Lokalizacja: Sieniawa (koło Jarosławia) Aplikuj

Budownictwo / Geodezja