Agent Celny

Ogłoszenie nr: 70306

Lokalizacja
Głogów, dolnośląskie
Kategoria
Logistyka / Spedycja / Dystrybucja

Opis stanowiska

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Agent Celny
Agent Celny

Wymagania
Niezbędny w tej pracy jest wpis na listę agentów celnych.
Dodatkowo cenimy sobie znajomość języka angielskiego oraz gotowość do pracy zmianowej. Prawo jazdy również będzie bardzo przydatne. Doświadczenie nie jest wymagane, jednak mile widziane. Oczekujemy znajomości procedur oraz przepisów związanych z obsługą celną. Niezbędna jest też umiejętność obsługi komputera.

Obowiązki
Jako agent celny będziesz się zajmować
- dokonywaniem zgłoszeń celnych
- przygotowaniem dokumentów niezbędnych do odprawy celnej
- rozliczaniem należności celno-podatkowych
- codziennym kontaktem z klientami
- pracą z oprogramowaniem celnym
Oferujemy
Możemy zaoferować Ci:
atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia i zaangażowania
stabilność zatrudnienia (umowa o pracę)
pakiet benefitów pozapłacowych
możliwość rozwoju zawodowego

Lokalizacja: Głogów, dolnośląskie

Kategoria: Logistyka / Spedycja / Dystrybucja

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
EZRA UKSW Sp. z o.o. :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

EZRA UKSW Sp. z o.o. jako podmiot leczniczy od kilku lat z sukcesem wdraża autorski model psychologicznej opieki środowiskowej dla dzieci i młodzieży. Naszą misją jest budowanie sieci i relacji współpracy w społecznościach lokalnych na rzecz wsparcia dzieci, młodzieży i ich rodzin, które doświadczają kryzysu psychicznego. Poszukujemy Terapeutów zajęciowych dzieci i młodzieży do Oddziału Dziennego w Warszawie. Aplikuj

Lekarz / Farmaceuta / Weterynarz
Allpersona GmbH :: ponad 30 dni temu

Allpersona Agencja pośrednictwa pracy, która od 2002 roku prężnie działa na rynku niemieckim i austriackim. Zadowoleni i zmotywowani pracownicy są dla nas najważniejszym budulcem dla sprawiedliwej i partnerskiej współpracy. Oferujemy legalne oraz uczciwe zatrudnienie na niemieckich lub austriackich warunkach. Firma Allpersona w 2016 oraz 2019 roku znalazła się w gronie 50 najlepszych przedsiębiorstw w Bawarii, BAYERNS BEST 50 przyznawanej przez bawarskie Ministerstwo Gospodarki i Mediów. Operator lub Ustawiacz lub Programista maszyn CNC (k/m/x) Numer referencyjny: jobs.pl Miejsce pracy: tyrol (Austria) Opis stanowiska: Obsługa maszyn CNC ...

Produkcja
Folga S.A. :: Toruń, kujawsko-pomorskie :: ponad 30 dni temu

Your responsibilities Conduct recruitment process for Spanish-speaking candidates Source and attract potential candidates by using various channels such as online job portals, social media, and networking Screen resumes and applications to identify qualified candidates for further assessment Conduct phone and video interviews with candidates to assess their qualifications and fit for the role Coordinate and schedule in-person interviews with the hiring team Collaborate with hiring managers to understand their hiring needs and develop recruitment strategies Provide guidance and support to candidates throughout the recruitment process Maintain ...

0
Służba Cywilna :: Wejherowo, pomorskie :: ponad 30 dni temu

Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Referent do spraw karnych skarbowych w Drugim Dziale Spraw Karnych Skarbowych w Urzędzie Skarbowym w Sopocie Aplikuj

Gegenbauer Polska :: Gdańsk, pomorskie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych na terenie obiektu, Utrzymanie we właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń, Diagnozowanie awarii i usterek, Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów, Wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych. Nasze wymagania Znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych, wod.-kan., Umiejętność pracy w zespole, Znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office. Mile widziane Doświadczenie w dziale ...

Budownictwo / Geodezja