Agent Celny

Ogłoszenie nr: 70300

Lokalizacja
Bolesławiec, dolnośląskie
Kategoria
Logistyka / Spedycja / Dystrybucja

Opis stanowiska

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Agent Celny
Agent Celny

Wymagania
Nasze wymagania względem kandydata:
aktualny wpis na listę agentów celnych
bardzo dobra znajomość języka angielskiego (inne języki będą atutem)
wcześniejsze doświadczenie na tym stanowisku
znajomość procedur celnych
czynne prawo jazdy

Obowiązki
Co będzie wchodziło w zakres Twoich obowiązków?
ewidencjonowanie zleceń celnych
rozliczanie należności klientów
kontrola upoważnień klientów
przygotowywanie wymaganej dokumentacji
ścisła współpraca z urzędem celnym

Oferujemy
Co możemy Ci zaoferować?
konkurencyjne wynagrodzenie
możliwość rozwoju zawodowego
szereg benefitów pozapłacowych
stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
ciekawą pracę w miłym zespole

Lokalizacja: Bolesławiec, dolnośląskie

Kategoria: Logistyka / Spedycja / Dystrybucja

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o. :: opolskie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków Postępowanie zgodnie z procedurą dla części niezgodnych w celu identyfikacji i wyodrębnienia wadliwych materiałów. Rozwiązywanie problemów, podejmowanie działań naprawczych i czynności ciągłego doskonalenia. Działania w zakresie PFMEA, APQP i PPAP MSA Nadzór nad Control Planami Zapewnianie zakończenia na czas czynności związanych z monitorowaniem, kontrolą i kalibracją przyrządów pomiarowych. Opracowywanie, przechowywanie i raportowanie danych SPC. Przeprowadzanie audytów procesu zgodnie z VDA 6.3 Analiza danych i raportowanie danych istotnych dla jakości Współpraca w działaniach podwyższających jakość procesu Nasze ...

Służba Cywilna :: Ostrołęka, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Specjalista do spraw koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego w Wydziale Rodziny i Polityki Społecznej w Oddziale do spraw Koordynacji Systemów Zabezpieczenia Społecznego Aplikuj

Służba Cywilna :: Człuchów, pomorskie :: ponad 30 dni temu

Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Referent do spraw obsługi bezpośredniej i wsparcia w Referacie Obsługi Bezpośredniej i Wsparcia w Urzędzie Skarbowym w Człuchowie Aplikuj

SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. :: Gliwice, śląskie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków Obsługa maszyn na liniach produkcyjnych, Kontrola pracy i parametrów maszyn, Realizacja planów produkcyjnych, Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy. Nasze wymagania Doświadczenie w pracy na produkcji, Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym, Umiejętność pracy w zespole, Gotowość do podjęcia pracy długoterminowej. To oferujemy Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z możliwością przejścia pod firmę, Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym, Stawkę godzinową 24 zł brutto, po 3 miesiącach podwyżka! Premię w wysokości 300 zł brutto! 300 zł dofinansowania do posiłków pracowniczych, ...

Produkcja
Grupa Bednarek/Premium Arena Skoda I Seat I Volkswagen I BMW I Mini :: Łódź, łódzkie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków Przygotowywanie i mycie pojazdów nowych i używanych, Mycie samochodów po obsłudze serwisowej, Pielęgnacja powłoki lakierowej oraz wnętrz samochodów, Dokładne oraz terminowe wykonywanie zleconych zadań. Nasze wymagania Staranność i dokładność wykonywanych prac, Dobra organizacja pracy własnej, Sprawność fizyczna, Kultura osobista, Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, Prawo jazdy kategorii B. To oferujemy Umowę o pracę od pierwszego miesiąca i stabilne warunki zatrudnienia, Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników, Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy, Ubezpieczenie grupowe na korzystnych ...

0