Brygadzista produkcji

Ogłoszenie nr: 70089

Lokalizacja
Białystok, podlaskie
Firma
Przedsiębiorstwo TOOLCO Kazimierz Mitroszewski
Kategoria
Produkcja

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków
Zarządzanie, organizacja i kontrola procesu produkcji, w tym terminowej realizacji planów produkcyjnych
Wdrażanie nowych technik i technologii wytwarzania produktów
Organizacja pracy podległych pracowników i nadzór nad jej przebiegiem
Monitorowanie procesów produkcyjnych w zakresie jakości i wydajności
Analizowanie wydajności, kosztów i jakości produkcji oraz inicjowanie działań poprawiających jej efektywność
Prowadzenie korespondencji w języku angielskim
Raportowanie i analiza wydajności procesów
Doskonalenie procesów, poprawa organizacji pracy oraz jakości
Zarządzanie pracą zespołu
Współpraca z innymi działami w firmie
Nasze wymagania
Wykształcenie techniczne /mile widziane wyższe/
Min.2-a lata doświadczenia na podobnym stanowisku ( Doświadczenie na podobnym stanowisku/doświadczenie w zarządzaniu zespołem)
Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku produkcyjnym
Odpowiedzialność i zaangażowanie
Doświadczenie w optymalizacji procesów oraz zarządzania procesem
Wysokie zdolności komunikacyjne-komunikacja z zarządem oraz pracownikami produkcji
Umiejętność zarządzania zespołem ludzi
Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
To oferujemy
Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju w strukturach firmy
Długotrwałą i stabilną współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat ( stabilne warunki zatrudnienia)
Udział w szkoleniach zewnętrznych oraz wewnętrznych
Wyposażenie w niezbędne narzędzi pracy
Wsparcie ze strony doświadczonych pracowników jak i przełożonych
Ciekawą pełną wyzwań pracę
Praca samodzielna
Dni pracy: dni robocze (poniedziałek- piątek),
Godziny pracy: praca na dwie zmiany : 6:00-14:00; 14:00-22:00,
Tryb wypłaty miesięczna
Wynagrodzenie płatne do 10 dnia każdego miesiąca
System premiowy
Przyjazną atmosferę w pracy
Kazimierz Mitroszewski Przedsiębiorstwo TOOLCO
TOOLCO ze swoim centrum produkcyjnym w Białymstoku produkuje wyroby z drutu stalowego i z blach: Akcesoria opakowaniowe, Akcesoria dachowe, Nierdzewne systemy montażowe, Sprężyny oraz wyroby z drutu.

Firma: Przedsiębiorstwo TOOLCO Kazimierz Mitroszewski

Lokalizacja: Białystok, podlaskie

Kategoria: Produkcja

Aplikacja na stanowisko: Brygadzista produkcji

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
IMS GmbH Gütersloh :: ponad 30 dni temu

TOKARZ CNC / FREZER CNC, OBSŁUGA LUB PROGRAMOWANIE,DO WYBORU / PRACA W NIEMCZECH.FIRMA IMS GMBH poszukuje kandydatow na stanowsiska:TOKARZA CNC i FREZERA CNC operatora lub progrmiste maszyn CNCStawka: od 14,00 do 18,00 €/h Brutto +60€ diety dziennej netto Aplikuj

Produkcja
Arche Restauracje Sp. z o.o. :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków Wsparcie prawników Działu Prawnego w bieżących projektach, Przegląd i analiza przepisów prawa oraz orzecznictwa sądowego, Opracowywanie projektów dokumentów prawnych (informacje prawne, memoranda, opinie, umowy), Współpraca przy tworzeniu newslettera prawnego na potrzeby wewnętrzne organizacji, Zastępstwo procesowe w sprawach cywilnych i karnych w przypadku aplikantów, Wsparcie administracyjno-biurowe Działu Prawnego. Nasze wymagania Dobra znajomość prawa cywilnego, w tym prawa rzeczowego, mile widziana dobra znajomość prawa administracyjnego i procedury administracyjnej, prawa handlowego. Chęć długoterminowej ...

0
Łódź, łódzkie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierowca dostawca Kierowca dostawca Wymagania prawo jazdy kat. B, umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjności i gotowości do pracy w terenie, łatwości nawiązywania kontaktów i wysokiej kultury osobistej. Obowiązki dostawa towarów do wyznaczonego celu z magazynu. Oferujemy samochód firmowy, umowa o pracę. Aplikuj

Logistyka / Spedycja / Dystrybucja
Stiegelmeyer Sp. z o.o. :: kujawsko-pomorskie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników, Prowadzenia dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami, Udział w sporządzaniu listy płac, Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, Sporządzanie raportów i sprawozdań, Obsługa systemu kadrowo-płacowego SAP. Nasze wymagania Wykształcenie wyższe administracyjne, ekonomiczne lub pokrewne, Minimum pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku, Znajomość zagadnień płacowych, ubezpieczeniowych, podatkowych i prawa pracy, Znajomość pakietu MSOffice, w szczególności Excell, Samodzielność, sumienność i dokładność. Mile widziane Znajomość programu SAP. Benefity prywatna ...

Administracja biurowa
Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel :: Opole, opolskie :: ponad 30 dni temu

Rekrutujemy dla Naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży automotive, działającej na rynku międzynarodowym, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Quality Manager Miejsce pracy: okolice Opola Rekrutację prowadzi ILLUSTRO Doradztwo S.C. - firma z sukcesem rekrutująca specjalistów od ponad 15 lat. Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem zyskują: - pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie przez nas rozpatrzona - odpowiedzi na pytania pojawiające się w procesie rekrutacyjnym - dostęp do innych ofert pracy od najlepszych pracodawców Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zaaplikowania! Twój zakres obowiązków Przygotowanie, udział i ...