KROJCZY,SZWACZKA,TAPICER MEBLOWY PRACA W FINLANDII

Ogłoszenie nr: 69745

Firma
AMIKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kategoria
Produkcja

Opis stanowiska

PRACODAWCA FIŃSKI AMIKO OY ZATRUDNI KROJCZEGO,SZWACZKĘ, TAPICERA PRACA W ZAKŁADZIE PRODUKCJI MEBLI. Aplikuj

Firma: AMIKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kategoria: Produkcja

Aplikacja na stanowisko: KROJCZY,SZWACZKA,TAPICER MEBLOWY PRACA W FINLANDII

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
BioMerieux SSC Europe Sp. z o.o. :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Your responsibilities Support for bioMerieux companies in bookkeeping and reporting in accordance with IFRS Processing and accounting of accounting events Fixed assets management: activation, modification, depreciation Reconciliation and analysis of general ledger and subsidiary ledger accounts (liabilities, receivables, fixed assets, sales) Reconciliation of transactions between group companies (Intercompany) Reporting financial data (P&L, Balance Sheet, Cash) in accordance with the Group's guidelines Cooperation and maintaining good relations with the client Preparation of ad-hoc reports, update of instructions, procedures ...

0
Służba Cywilna :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Specjalista Państwowa Agencja Atomistyki w Warszawie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Specjalista do spraw członek ekipy dozymetrycznej Prezesa PAA w Wydziale Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych, Centrum do Spraw Zdarzeń Radiacyjnych Warunki pracy Praca administracyjno-biurowa polegająca m.in. na opracowywaniu dokumentów, obsłudze urządzeń biurowych. Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin, oświetlenie naturalne i sztuczne. Realizacja zadań związana z: pracą w terenie pracą w szczególnie trudnych warunkach środowiskowych nietypowymi godzinami pracy (w tym dyżury) krajowymi lub zagranicznymi ...

Inne
IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o. :: Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków opracowywanie projektów elektrycznych wykonawczych weryfikacja i uzgodnienia dokumentacji projektowej w zakresie elektrycznym wprowadzanie usprawnień i modyfikacji do projektów koordynacja i nadzór prac instalacyjnych elektrycznych wsparcie w odbiorach instalacji elektrycznych opracowywanie dokumentacji powykonawczej współpraca z podwykonawcami i partnerami oraz PLK współpraca z zespołami implementacji raportowanie postępów prac Nasze wymagania uprawnienia i doświadczenie projektowe w zakresie elektrycznym - warunek konieczny umiejętność kosztorysowania w programie Norma warunek konieczny doświadczenie w kierowaniu ...

Inżynieria / Konstrukcje / Technologia
Służba Cywilna :: Ostrołęka, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Inspektor wojewódzki do spraw postępowań o ustalenie poziomu potrzeby wsparcia w Wydziale do spraw Osób Niepełnosprawnych w Oddziale Postępowań o Ustalenie Poziomu Potrzeby Wsparcia Aplikuj

Inne
HR Support :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy spedycyjnej obsługującej podmioty gospodarcze oraz klientów indywidualnych dokonujących obrotu towarowego z zagranicą oraz specjalizującej się obsługą w zakresie frachtu lotniczego i przesyłek ekspresowych. Aplikuj

Logistyka / Spedycja / Dystrybucja