Specjalista/-tka ds. sprzedaży E-commerce z językiem niemieckim

Ogłoszenie nr: 65497

Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie
Firma
Spy Shop Sp. z o.o.
Kategoria
Sprzedaż

Opis stanowiska

Firma Spy Shop Paweł Wujcikowski jest obecna na polskim rynku od 2007 roku. Specjalizuje się w sprzedaży sprzętu detektywistycznego służącego do inwigilacji i kontrinwigilacji, a także do pozyskiwania i ochrony informacji oraz zabezpieczenia mienia.Prowadzimy sprzedaż produktów w modelach FBA i FBM. Aplikuj

Firma: Spy Shop Sp. z o.o.

Lokalizacja: Wrocław, dolnośląskie

Kategoria: Sprzedaż

Aplikacja na stanowisko: Specjalista/-tka ds. sprzedaży E-commerce z językiem niemieckim

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Inotis Centrum Likwidacji Szkód Sp. z o.o. :: Tarnobrzeg, podkarpackie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków Kontakt z Poszkodowanym/ą Przeprowadzanie oględzin podstawowych szkód majątkowych np. zalanie łazienki, uszkodzenie ogrodzenia itp. na miejscu wystąpienia szkody zgodnie z wytycznymi Towarzystw Ubezpieczeniowych Terminowe przekazywanie dokumentów z oględzin Nasze wymagania Kultura osobista w kontaktach z Poszkodowanymi Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe Posiadanie własnego samochodu, aparatu fotograficznego oraz dalmierza laserowego Sprawne posługiwanie się komputerem oraz telefonem dotykowym Mile widziani pracownicy techniczni administracji budynków oraz emerytowani policjanci, żołnierze, strażacy. To ...

0
Inwork Sp. z o.o. :: Łódź, łódzkie :: ponad 30 dni temu

Chcesz dołączyć do szerokiego i profesjonalnego teamu jednej z największych firm sektora logistycznego? Dobrze trafiłeś! Zaaplikuj, pozytywnie przejdź uproszczony proces rekrutacyjny i ciesz się pracą! Coś nam podpowiada, że czekamy właśnie na Ciebie!Stanowisko: Magazynier - Pracownik sortowni paczekMiejsce pracy: 95-010 Stryków, ul. Wodna 38a Aplikuj

Budownictwo / Geodezja
Służba Cywilna :: Prudnik, opolskie :: ponad 30 dni temu

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w powiecie prudnickim Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Referent do spraw ds. obsługi sekretariatu w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w powiecie prudnickim Aplikuj

Inne
Służba Cywilna :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Referendarz Główny Inspektorat Sanitarny w Warszawie Dyrektor Generalny Głównego Inspektoratu Sanitarnego poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Referendarz w Departamencie Budżetu i FinansówWarunki pracy Praca administracyjno-biurowa, ruchomy czas pracy, standardowe godz. pracy urzędu 08:15-16:15, obsługa komputera minimum 7 godz. dziennie, użytkowanie sprzętu biurowego (drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów), stanowisko pracy wymaga umiejętności pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu. Charakter pracy oraz konieczność tworzenia dokumentacji wymagać będzie współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi. W związku z ...

Inne
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu wielu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób do pracy na stanowisko: PRACOWNIK HALI LOKALIZACJA: Warszawa/Okęcie Pracownik hali Warszawa/Okęcie Zakres obowiązków: Dbanie o ...