Specjalista Ds. Ubezpieczeń

Ogłoszenie nr: 64572

Lokalizacja
Konin, wielkopolskie
Kategoria
Doradztwo / Konsulting

Opis stanowiska

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista Ds. Ubezpieczeń

Wymagania
Czego oczekujemy?
doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość podstawowych zagadnień ubezpieczeniowych,
niekaralności,
wykształcenia minimum średniego (mile widziane wykształcenie wyższe),
umiejętności obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,
umiejętności organizacji i planowania pracy,
gotowości do pracy zmainowej

Obowiązki
Czym będziesz się zajmował?
nawiązywaniem i utrzymywaniem kontaktów z potencjalnymi Klientami,
przygotowywaniem ofert i prowadzeniem rozmów sprzedażowych,
sprzedażą i profesjonalną obsługą polis komunikacyjnych i majątkowych,
realizacją planów sprzedażowych,
raportowaniem pracy,
budowaniem wizerunku firmy na rynku.

Oferujemy
Co oferujemy?
pracę w systemie zmianowym w oparciu o umowę o pracę,
wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny,
w pełni wyposażone biuro oraz narzędzia niezbędne do pracy,
możliwość rozwoju zawodowego,
wsparcie na każdym etapie współpracy,
prywatną opiekę medyczną,

Lokalizacja: Konin, wielkopolskie

Kategoria: Doradztwo / Konsulting

Informacje dodatkowe:

Aplikacja na stanowisko: Specjalista Ds. Ubezpieczeń

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Służba Cywilna :: Świdnik, lubelskie :: ponad 30 dni temu

Komenda Powiatowa Policji w Świdniku Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Starszy inspektor do spraw ds. obsługi kancelaryjnej Wydział Ruchu Drogowego Aplikuj

Allpersona GmbH :: ponad 30 dni temu

Allpersona Agencja pośrednictwa pracy, która od 2002 roku prężnie działa na rynku niemieckim i austriackim. Zadowoleni i zmotywowani pracownicy są dla nas najważniejszym budulcem dla sprawiedliwej i partnerskiej współpracy. Oferujemy legalne oraz uczciwe zatrudnienie na niemieckich lub austriackich warunkach. Firma Allpersona w 2016 oraz 2019 roku znalazła się w gronie 50 najlepszych przedsiębiorstw w Bawarii, BAYERNS BEST 50 przyznawanej przez bawarskie Ministerstwo Gospodarki i Mediów. Spawacz Mag/ Wig - Rurociągi (k/m/x) Numer referencyjny: jobs.pl Miejsce pracy: Hopfgarten (Austria) Opis stanowiska: Spawanie rur i elementów rurociągów ...

Produkcja

Praca dla piekarzy Niemcy. Od zaraz. Stałe zatrudnienie. Darmowe kwatery. Miejsce pracy: Fluorn-Winzeln, Villingen (Niemcy) Numer referencyjny: jobs.pl Forma zatrudnienia: Pełny etat Opis stanowiska: Praca dla piekarzy Niemcy. Piekarz do Fluorn-Winzeln od zaraz. Piekarz do Villingen od zaraz. Wymagania: niemiecki podstawy i auto Oferujemy: proponowana stawka godzinowa 13€ brutto +1€ diety do godziny darmowe mieszkanie umowa na warunkach niemieckich brak zeitkonto wynagrodzenie minimalne 2000€ netto wsparcie koordynatorów pomoc w formalnościach Kontakt telefoniczny od PN- PT od 08:00-16:00 pod nr Tel: 48 572 363 613 Aplikuj

0
Smart Trading Company Sp. z o.o. :: Pruszków, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Smart Trading Company Sp. z o.o.to jeden z najbardziej innowacyjnych producentów komponentów mechanicznych na rynek kolejowy i wojskowy. Od 15 lat dostarczamy rozwiązania technologiczne wspierające układy energetyczne, systemy zasilające oraz komunikacyjne. Funkcjonujemy po to, by tworzyć nowy sposób myślenia o produkcji komponentów, a nasze usługi były pożądane na całym świecie i gwarantowały wysoką jakość wytwarzania. W swojej ofercie posiadamy rozwiązania dla rynku systemów odprowadzania ciepła oraz usługi dla energetyki i przemysłu. Aplikuj

Produkcja
Krosno, podkarpackie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Doradca Leasingowy Doradca Leasingowy Wymagania WYMAGANIA: Wykształcenie wyższe kierunkowe marketing, reklama Doświadczenie w analizie dokumentów finansowych obowiązujących w firmie Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dużym salonie samochodowym Umiejętność analitycznego myślenia Dobra znajomość języka angielskiego Obowiązki ...

59