Młodszy Specjalista ds. Grafiki i Administracji w Fundacji Telewizji Puls "Pod Dębem"

Ogłoszenie nr: 62807
Opublikowano: 23 stycznia 2024, wyświetleń: 0

Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie
Firma
Telewizja Puls Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków
współtworzenie wraz wewnętrznym copywriterem contentu do social mediów fundacji: FB, IG, YT i fundacjapoddebem.pl w zakresie zdjęć i wideo
obsługa podstawowych (bezpłatnych) programów graficznych
tworzenie angażujących grafik i wideo do celowych grup odbiorców
komunikacja z przedstawicielami różnych działów w firmie
obsługa administracyjna projektów i fundacji
komunikacja z kontrahentami i partnerami fundacji
komunikacja z podopiecznymi fundacji osobami 65+
sporządzanie prostych raportów
obserwacja otoczenia konkurencyjnego w zakresie działań marketingowych i oferty
tworzenie prezentacji
Nasze wymagania
umiejętność współpracy zarówno w środowisku fundacyjnym jak i biznesowym
praktyczna wiedza i udokumentowane sukcesy w przygotowywaniu grafik, pracy w MS Office
sprawność w ramach pakietu MS Office
wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
dokładność, rzetelność i konsekwentne dążenie do wyznaczonego celu
dobra organizacja własnego czasu pracy
zdolność do pracy zespołowej
odpowiedzialność za powierzone zadania
wysokie poczucie estetyki
To oferujemy
Pracę stacjonarną dla studentki/studenta za 30zł brutto za godzinę, w poniedziałki, środy, piątki, w godzinach 9-17, w uzgodnionej formie
Pracę w biurze Telewizji Puls zlokalizowanym na terenie WFDiF na dolnym Mokotowie oraz w terenie
Bezpłatne miejsca postojowe na parkingu tuż obok siedziby Fundacji
Współpracę z zaangażowanym i ambitnym, niewielkim zespołem ludzi z poczuciem misji
TELEWIZJA PULS Sp. z o.o.
Fundacja TV Puls Pod Dębem jest organizacją non-profit, która została założona przez Telewizję Puls Sp. z o.o. w listopadzie 2013 roku. Nieprzerwanie od ponad dziesięciu lat wspieramy seniorów.
Fundacja Pod Dębem poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko:

Firma: Telewizja Puls Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Kategoria: 0

Aplikacja na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Grafiki i Administracji w Fundacji Telewizji Puls "Pod Dębem"

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
DWL Job Sp. z o.o. :: Trzebiatów, zachodniopomorskie :: ponad 30 dni temu

. . . 10 . Obowiązki Wymagania 30-50 Oferujemy 20 zł netto , 21 zł netto 30 umowa zlecenia Aplikuj

Budownictwo / Geodezja
Developergo Sp. z o.o. :: Białystok, podlaskie :: ponad 30 dni temu

DEVELOPERGO Sp. z o. o. zmienia sposób patrzenia na obsługę klienta. W naszych oddziałach doradcy ds. nieruchomości wspierani są przez ekspertów finansowych oraz doradców ubezpieczeniowych dzięki temu zapewniamy pełen zakres usług, krojonych na miarę w autorskim modelu F.U.N. (Finanse, Ubezpieczenia, Nieruchomości). Bezpieczeństwo transakcji i rzetelne doradztwo to nasz sprawdzony przepis na sukces. Dziś otwieramy się na wspólną przygodę z tymi, których ekscytuje wizja wspólnego budowania nowej jakości. Uwaga szukamy tylko Ambitnych! Agent Ubezpieczeniowy U/01/24 Obowiązki współpraca z doradcami ds. nieruchomości = ubezpieczenia ...

Doradztwo / Konsulting
Zawiercie, śląskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Projektant Konstrukcji Budowlanych Projektant Konstrukcji Budowlanych Wymagania Osoba, której poszukujemy, powinna posiadać: wykształcenie wyższe budowlane; minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku; mile widziane portfolio realizacji w 3D (preferowane obiekty małej architektury miejskiej); dobrą obsługę komputera wraz z ...

Inżynieria / Konstrukcje / Technologia
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o. :: mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków obsługa dedykowanej bazy Kwiaciarni, sprzedaż produktów na powierzonym terenie w oparciu o vanselling (sprzedaż z vana), rozwój sprzedaży, pozyskiwanie zamówień, odbiór należności i prowadzenie dokumentacji (wystawianie faktur, paragonów obsługa terminala płatniczego), budowanie długoterminowych relacji z klientami. Nasze wymagania doświadczenie w nawiązywaniu, budowaniu i utrzymywaniu relacji z Klientami, umiejętności sprzedażowe, dobra organizacja pracy, orientacja na cele i nieszablonowe myślenie, sprawność fizyczna, podstawowa znajomość obsługi komputera, prawo jazdy kategorii B. To oferujemy zatrudnienie w oparciu ...

0
Hrappka.pl :: Bojanowo, wielkopolskie :: ponad 30 dni temu

! #1040200 : Bojanowo (powiat Rawicki) ! : 5000-7500 ???? : 21 / 40 / ( ) 29,07 / + ( ) : 6 - - 10 - 8 : - - 50 , . : - 6 - , , . : - - - - , , - S3 S5 - , , , , , , ( , ) ! : Aplikuj