Kontroler weterynaryjny

Ogłoszenie nr: 61720

Lokalizacja
Tczew, pomorskie
Firma
Służba Cywilna
Kategoria
Inne

Opis stanowiska

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Tczewie
Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Kontroler weterynaryjny do spraw bezpieczeństwa żywności i RHD
w zespole ds. bezpieczeństwa żywności Aplikuj

Firma: Służba Cywilna

Lokalizacja: Tczew, pomorskie

Kategoria: Inne

Aplikacja na stanowisko: Kontroler weterynaryjny

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.

Allpersona Agencja pośrednictwa pracy, która od 2002 roku prężnie działa na rynku niemieckim i austriackim. Zadowoleni i zmotywowani pracownicy są dla nas najważniejszym budulcem dla sprawiedliwej i partnerskiej współpracy. Oferujemy legalne oraz uczciwe zatrudnienie na niemieckich lub austriackich warunkach. Firma Allpersona w 2016 oraz 2019 roku znalazła się w gronie 50 najlepszych przedsiębiorstw w Bawarii, BAYERNS BEST 50 przyznawanej przez bawarskie Ministerstwo Gospodarki i Mediów. Regipsiarz z doświadczeniem ze znajomością języka niemieckiego (k/m/x) Numer referencyjny: jobs.pl Miejsce pracy: Traunstein (Niemcy) Opis stanowiska: Montaż ...

Inne
Służba Cywilna :: Środa Śląska, dolnośląskie :: ponad 30 dni temu

Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Księgowy do spraw rachunkowości w Dziale Rachunkowości i Spraw Wierzycielskich w Urzędzie Skarbowym w Środzie Śląskiej Aplikuj

Inne
Wałbrzych, dolnośląskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Grafik 2D Grafik 2D Wymagania WYMAGANIA: wykształceniae wyższe informatyczne kierunkowe język angielski w stopniu biegłym doświadczeni na stanowisku grafika min 2 lata znajomość programó omputerowych graficznych Obowiązki ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa oprogramowania graficznego w 2D, określanie przestrzeni barwnej w materialach graficznych, ...

Grafika / Kreacja artystyczna / Fotografia
Służba Cywilna :: Radom, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Komenda Wojewódzka Policji z/s w Radomiu Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Psycholog do spraw opieki psychologicznej i psychoedukacji w Sekcji Psychologów Aplikuj

Inne
Służba Cywilna :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Referendarz Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w Warszawie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Referendarz do spraw analiz statystycznych i sprawozdawczości w Wydziale Budżetu, Analiz i Sprawozdawczości w Departamencie Polityki Rodzinnej Warunki pracy Praca administracyjno-biurowa. Opracowywanie dokumentów, prace i czynności koncepcyjne i biurowe. Użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów). Zagrożenie korupcją. Budynek przy ul. Żurawiej 4a jest dostępny i częściowo dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Wewnątrz zapewniona jest odpowiednia szerokość ...

Inne