Młodszy specjalista

Ogłoszenie nr: 61714

Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie
Firma
Służba Cywilna
Kategoria
Inne

Opis stanowiska

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Młodszy specjalista do spraw funkcjonowania i dokumentowania systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją
w Biurze Obsługi i Informatyki WUW w Poznaniu nr ref. 129/23 Aplikuj

Firma: Służba Cywilna

Lokalizacja: Poznań, wielkopolskie

Kategoria: Inne

Aplikacja na stanowisko: Młodszy specjalista

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Przedsiębiorstwo TOOLCO Kazimierz Mitroszewski :: Białystok, podlaskie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków obsługa maszyn produkcyjnych, maszyn CNC, dobieranie i ustawianie narzędzi skrawających oraz parametrów obróbki, uruchamianie, obsługiwanie oraz nadzorowanie pracy obrabiarek sterowanych numerycznie, mocowanie narzędzi, przyrządów i uchwytów na obrabiarkach sterowanych numerycznie- wprowadzanie danych do sterownika, dbałość o prawidłową realizację procesu obróbki, wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją techniczną, kontrola jakości wykonywanych/gotowych detali, monitorowanie stanu technicznego maszyn/dbanie o powierzony sprzęt, drobne prace manualne, dobór odpowiednich narzędzi, parametrów i ustawień dla prawidłowego ...

Produkcja
HR Support :: kujawsko-pomorskie :: ponad 30 dni temu

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.Obecnie dla jednego z naszych Klientów, restauracji specjalizującej się w kuchni europejskiej poszukujemy osoby na stanowisko: Aplikuj

Hotelarstwo / Turystyka / Katering
Służba Cywilna :: Łódź, łódzkie :: ponad 30 dni temu

Biuro do spraw Substancji Chemicznych w Łodzi Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Główny księgowy Departament Prawny i Finansowy Aplikuj

Inne

Allpersona Agencja pośrednictwa pracy, która od 2002 roku prężnie działa na rynku niemieckim i austriackim. Zadowoleni i zmotywowani pracownicy są dla nas najważniejszym budulcem dla sprawiedliwej i partnerskiej współpracy. Oferujemy legalne oraz uczciwe zatrudnienie na niemieckich lub austriackich warunkach. Firma Allpersona w 2016 oraz 2019 roku znalazła się w gronie 50 najlepszych przedsiębiorstw w Bawarii, BAYERNS BEST 50 przyznawanej przez bawarskie Ministerstwo Gospodarki i Mediów. Pracownik magazynowy - rozładunek ciężarówek, sortowanie folii (k/m/x) Numer referencyjny: jobs.pl Miejsce pracy: Ingolstadt (Niemcy) Opis stanowiska: ...

Budownictwo / Geodezja
Kebe Poland Sp. z o.o. :: Częstochowa, śląskie :: ponad 30 dni temu

Your responsibilities supporting sales representatives in the market daily, pushing up to date use of our new digital platform tools and product offers, securing pricelists and catalogue are updated, distributed and implemented with external partners (customers), order handling and proactively supporting and chasing customers to push Kebe products and stay updated on our offer, translations and securing all sales support and platforms are always correct German language, telephone and e-mail dialogue with company's customers securing Kebe products and sales platforms become known and used in the correct way. Our requirements experience ...

Sprzedaż