Specjalista ds. Sprzedaży

Ogłoszenie nr: 60538

Lokalizacja
Gliwice, śląskie
Firma
Novacode Sp. z o.o.
Kategoria
Sprzedaż

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków
Twoją rolą będzie wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów z segmentu B2B, korzystając ze wszystkich dostępnych form kontaktu (telefon, email, spotkanie).
W ramach współpracy z Klientem będziesz odpowiadać za kompleksową obsługę oraz budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji.
Nasze wymagania
Posiadasz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
Posiadasz prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu.
Potrafisz się zaangażować i poszukujesz wieloletniej współpracy.
Potrafisz konsekwentnie i z uporem dążyć do celu.
Lubisz wyzwania, a nauka nowych technologii produkcyjnych nie sprawia Ci trudności.
Jeżeli czujesz, że spełniasz powyższe wymagania koniecznie zgłoś się do nas i dołącz do naszego zespołu.
Mile widziane
Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta B2B jest mile widziane, aczkolwiek nie jest to warunek konieczny. Z przyjemnością pomożemy Ci rozwinąć nowe umiejętności.
To oferujemy
umowę o pracę,
stabilną pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawowe plus zmienne wynikające z osiąganych rezultatów),
praca w systemie stacjonarnym w Gliwicach, jeden dzień home office w miesiącu,
niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon),
szybka ścieżka decyzyjna bez utrudniających procedur,
pomoc w organizowaniu sprzedaży (wsparcie, pomysły),
systematyczne szkolenia,
ciekawe wyzwania w obszarze materiałów samoprzylepnych,
możliwość wniesienia osobistego wkładu w rozwój Spółki.
Benefity
spotkania integracyjne
kawa / herbata
parking dla pracowników
paczki świąteczne
Od 17 lat budujemy swoją pozycję na rynku, będąc rozpoznawalnym i cenionym partnerem biznesowym. Produkujemy i dostarczamy naszym Klientom materiały do znakowania, w tym najbardziej popularne etykiety samoprzylepne, które używane są praktycznie w każdej branży.

Firma: Novacode Sp. z o.o.

Lokalizacja: Gliwice, śląskie

Kategoria: Sprzedaż

Aplikacja na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Allpersona GmbH :: ponad 30 dni temu

Allpersona Agencja pośrednictwa pracy, która od 2002 roku prężnie działa na rynku niemieckim i austriackim. Zadowoleni i zmotywowani pracownicy są dla nas najważniejszym budulcem dla sprawiedliwej i partnerskiej współpracy. Oferujemy legalne oraz uczciwe zatrudnienie na niemieckich lub austriackich warunkach. Firma Allpersona w 2016 oraz 2019 roku znalazła się w gronie 50 najlepszych przedsiębiorstw w Bawarii, BAYERNS BEST 50 przyznawanej przez bawarskie Ministerstwo Gospodarki i Mediów. Pracownik Produkcji - Operator maszyn do obróbki szkła (k/m/x) Numer referencyjny: jobs.pl Miejsce pracy: 6305 Itter, Tirol (Austria) Opis stanowiska: ...

Produkcja
Służba Cywilna :: Szczecin, zachodniopomorskie :: ponad 30 dni temu

Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Księgowy do spraw budżetu i finansów w Dziale Planowania i Kontroli Finansowejw Izbie Administracji Skarbowej w Szczecinie Aplikuj

Personnel and Media Solutions :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Dla naszego Klienta w Bułgarii w mieście Sofia, szukamy kandydatów posługujących się językiem polskim Aplikuj

60
Służba Cywilna :: Białystok, podlaskie :: ponad 30 dni temu

Komenda Miejska Policji w Białymstoku Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Starszy referent do spraw obsługi sekretarsko-biurowej w Wydziale do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku Aplikuj

Allpersona Agencja pośrednictwa pracy, która od 2002 roku prężnie działa na rynku niemieckim i austriackim. Zadowoleni i zmotywowani pracownicy są dla nas najważniejszym budulcem dla sprawiedliwej i partnerskiej współpracy. Oferujemy legalne oraz uczciwe zatrudnienie na niemieckich lub austriackich warunkach. Firma Allpersona w 2016 oraz 2019 roku znalazła się w gronie 50 najlepszych przedsiębiorstw w Bawarii, BAYERNS BEST 50 przyznawanej przez bawarskie Ministerstwo Gospodarki i Mediów. Technik / inżynier budowy maszyn / mechanik przemysłowy (k/m/x) Numer referencyjny: jobs.pl Miejsce pracy: Hall in Tirol (Austria) Opis stanowiska: Budowa i ...

Inżynieria / Konstrukcje / Technologia