Key Account Manager Specjalista ds. kluczowych klientów

Ogłoszenie nr: 59657

Lokalizacja
Łódź, łódzkie
Firma
Beso Lux Sp. z o.o.
Kategoria
Sprzedaż

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków
Realizacja strategii i planów sprzedażowych B2B
Utrzymywanie długotrwałych dobrych relacji handlowych z obecnymi partnerami
Przygotowywanie ofert, umów handlowych B2B oraz koordynacja i nadzór nad ich realizacją w ustalonym zakresie
Analiza rynku, konkurencji, identyfikacja trendów i proponowanie działań
Współudział we wdrażaniu nowych produktów na przydzielonych i nowych rynkach
Identyfikacja potrzeb klientów i podejmowanie odpowiednich działań w celu ich realizacji
Dbałość o przestrzeganie wysokich standardów jakościowych i handlowych, zgodnie z polityką jakości Firmy
Nasze wymagania
Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1
Dobre umiejętności prezentacji, komunikacji oraz negocjacji
Analityczny umysł
Proaktywność oraz umiejętność samodzielnej pracy
Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excela)
Doświadczenie w E-commerce będzie dodatkowym atutem
Mile widziane
Znajomość języka niemieckiego będzie dużym atutem
Doświadczenie w sprzedaży B2B
To oferujemy
Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizje zależne od osiągniętych wyników kwartalnych
Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatny system zdrowotny, dofinansowania do kart Multisport, darmowe kursy językowe)
Spotkania integracyjne, spotkania wigilijne, wyjścia zespołowe
Pracę w międzynarodowym zespole wspierających i inspirujących profesjonalistów
Duże możliwości nauki i rozwoju
Skrócone godziny pracy w piątki raz na dwa tygodnie
Benefity
Multisport Card
dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
dofinansowanie nauki języków
dofinansowanie szkoleń i kursów
ubezpieczenie na życie
elastyczny czas pracy
owoce
zniżki na firmowe produkty i usługi
spotkania integracyjne
brak dress codeu
kawa / herbata
paczki świąteczne
inicjatywy dobroczynne
jeden krótszy dzień pracy
BESO LUX SP Z O O
We are a fast-growing e-commerce furniture reseller based in Łódź, cooperating with companies all over Europe.

BesoLux Groups (BSG) story began in 2012 in Luxemburg with the creation of interior design brands.

In the following years, BSG expanded in the home & decor sector cooperating with the biggest e-commerce retailers and marketplaces in Europe.

Today BSG has an extensive portfolio of 13 brands. Thanks to a motivated, young, and creative team, Besolux Group has distinguished itself by creating original and high-quality products.

Firma: Beso Lux Sp. z o.o.

Lokalizacja: Łódź, łódzkie

Kategoria: Sprzedaż

Aplikacja na stanowisko: Key Account Manager Specjalista ds. kluczowych klientów

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Służba Cywilna :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Warszawie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Pełnomocnik do spraw ochrony informacji niejawnych Stanowisko do spraw Ochrony Informacji Niejawnych Aplikuj

Inne
Sonova Warsaw Service Center Sp. z o.o. :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Your responsibilities Support the creation of the annual Group ESG Report, including report editing and data collection, validation, and assurance Prepare responses to ESG ratings, analysts or customer requests Analyze ESG data and create benchmarking reports and presentations Support various ESG projects and initiativ Prepare content for internal and external communication Monitor ESG trends, topics, and regulatory developments Employer requirements Bachelor or Masters degree in business, sustainability or related field 3+ years of work experience, e.g. in consulting, analyst, or sustainability role Strong attention to detail, organized, ...

0
Simplicity Sp. z o.o. :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków Odpowiedzialność za skuteczną sprzedaż produktów i usług IT Współpraca z czołowymi dostawcami rozwiązań IT Pozyskiwanie Klientów, inicjowanie nowych kontaktów handlowych Samodzielnie prowadzenie procesów sprzedażowych realizując założenia planu sprzedażowego Wspieranie Klientów ekspertyzą i doradztwem Nasze wymagania Jesteś ambitny i nastawiony na osiąganie celu Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B (mile widziane w branży IT) Możesz pochwalić się sukcesami sprzedażowymi i relacjami biznesowymi Doskonale czujesz się w prowadzeniu rozmów i negocjacji handlowych Posiadasz prawo jazdy kat B Lubisz stawiać ...

Sprzedaż
Huuuge Games :: kujawsko-pomorskie :: ponad 30 dni temu

Your responsibilities Build market assessments and investment cases for new opportunities Evaluate and execute on new investment and M&A opportunities: KPI analysis, Financial Modelling, Approval Memos, Project / Deal Management, Due-Diligence Engage in Business Development activities, including maintaining status tracking in our CRM system Support other key strategic projects end-to-end: define the problem, develop a hypothesis, structure the analysis, collect the necessary data, communicate findings thoughtfully, and build consensus Develop deep, cross-functional relationships with business leaders and work closely with them on priority ...

0
Służba Cywilna :: Rzeszów, podkarpackie :: ponad 30 dni temu

Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Warszawie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Laborant w Oddziale Centralnego Laboratorium w Rzeszowie Aplikuj

Inne