Graphic Department Manager

Ogłoszenie nr: 59369

Lokalizacja
Łódź, łódzkie
Firma
Beso Lux Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Technologies we use
Operating system
Windows
Your responsibilities
Manage 8 Team members from people management perspective ( 1 Video Specialist, 3 3D Grafics, 2 Photo-Retush specialists, 1 UX Designer, 1 Grafic designer)
Manage Team workload and Priorities ( Trello)
Manage New products creation flow, from Grafic perspective ( Pictures, Videos, Technical Sheets, Assembly Instructions, Catalogue, )
Manage New Grafic Marketing Material flow ( Banners, Reels and Videos for Social Media and Adds )
Manage cooperation with internal and External business partners
Define strategy and manage company 3D library
Support company projects ( Photoshootings, Fairs, etc..)
Define strategy and drive new technologies implementation within the graphic department
Deliver additional projects related with Grapfic Design and company development
Ensure business continuity
Drive Continuous improvement
Our requirements
English (communicative)
Customer-oriented attitude
Experience in Grafic Design Automation (nice to have)
Excellent organization skills and time management
Understanding of processes and documentation flow
Communication & interpersonal skills
Experience in Managing teams
What we offer
Competitive salary
A great international team of experts and talented top performers to support and inspire you
Working in a company that is driven by culture of enthusiasm, cooperation and team spirit as well as fairness and honest style
An attractive compensation package and great employee benefit
A high-impact role in an incredibly fast-paced growth environment
Plenty of room for personal growth, professional development and high impact
Benefits
Multisport Card
sharing the costs of sports activities
private medical care
sharing the costs of foreign language classes
sharing the costs of professional training & courses
life insurance
remote work opportunities
flexible working time
fruits
corporate products and services at discounted prices
integration events
no dress code
coffee / tea
parking space for employees
christmas gifts
one shorter working day
BESO LUX SP Z O O
Beso Lux Group (BSG) is a well-known creator of interior brands. Our extensive portfolio includes a diverse and original range of upholstered furniture and decorative items.
BSG has started ONE CLICK TO FURNITURE WORLD concept. Our mission is to create the most chosen and recognizable furniture collections available online for everyone and everywhere.

We cooperate with sales clubs and platforms, online stores, physical shops and showrooms. We develop collaboration with architects, interior designers, estate developers and hotels, but also with private customers. We care for the excellent quality of cooperation with our business clients. Their satisfaction is our primary objective.
In BSG, we make ideas happen - we both design furniture and create technical, graphic and photo materials for a whole range of products.

We have an international, multicultural team, well-prepared to work with foreign customers and meet their requirements.

Our brands, we are very proud of: CXL by Christian Lacroix, Windsor & Co, Interieurs 86 Paris, Milo Casa, Cosmopolitan Design, Micadoni, Kooko Home, Mazzini Sofas, Calme Jardin, and more to come

Firma: Beso Lux Sp. z o.o.

Lokalizacja: Łódź, łódzkie

Kategoria: 0

Aplikacja na stanowisko: Graphic Department Manager

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Allpersona GmbH :: ponad 30 dni temu

Allpersona Agencja pośrednictwa pracy, która od 2002 roku prężnie działa na rynku niemieckim i austriackim. Zadowoleni i zmotywowani pracownicy są dla nas najważniejszym budulcem dla sprawiedliwej i partnerskiej współpracy. Oferujemy legalne oraz uczciwe zatrudnienie na niemieckich lub austriackich warunkach. Firma Allpersona w 2016 oraz 2019 roku znalazła się w gronie 50 najlepszych przedsiębiorstw w Bawarii, BAYERNS BEST 50 przyznawanej przez bawarskie Ministerstwo Gospodarki i Mediów. Operator maszyn produkcyjnych (k/m/x) Numer referencyjny: jobs.pl Miejsce pracy: Innsbruck (tirol) Opis stanowiska: Nadzorowanie pracy maszyn ...

Produkcja
ITP S.A :: małopolskie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych Realizacja celów i planów sprzedażowych Ścisła współpraca ze stałymi Klientami poprzez budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb Klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań Raportowanie działań handlowych zgodnie ze standardami firmy Przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych Budowanie pozytywnego wizerunku firmy Nasze wymagania Doświadczenie w sprzedaży sprzętu z obszaru medycyny estetycznej lub fizjoterapii Prawo jazdy kategorii B Teren działania- cała Polska Zorientowanie na cel i motywacja do osiągania ...

Sprzedaż
Del Piero Sp. z o.o. :: Lublin, lubelskie :: ponad 30 dni temu

Rekrutujemy dla Naszym Klientem jest duża i międzynarodowa firma produkcyjna z branży przemysłowej. Spółka ma ugruntowaną pozycję na rynku - posiada w swojej ofercie bogaty asortyment produktów technicznych oraz własne zaplecze serwisowe. Stanowi część koncernu będącego liderem na rynku w zakresie oferowanego asortymentu. Wspomagając naszego Klienta poszukujemy doświadczonych i kompetentnych osób zainteresowanych objęciem stanowiska: REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY Firma posiada dwa wakaty: 1 wakat: woj. mazowieckie, woj. łódzkie, woj. lubelskie, woj. podlaskie 2 wakat: woj. pomorskie, woj. kujawsko pomorskie, woj. warmińsko-mazurskie ...

Sprzedaż
Poznań, wielkopolskie :: ponad 30 dni temu

Szkoły Policealne GoWork.pl oferują bardzo szeroki wachlarz kierunków. W naszej ofercie znajdą Państwo aż 34 najpopularniejsze specjalizacje. Jako szkoła policealna posiadamy uprawnienia szkoły publicznej, a co za tym idzie, nasi absolwenci zdają egzaminy zewnętrzne, organizowane przez OKE. Z doświadczenia wiemy, że dyplom wystawiony przez OKE jest na rynku pracy bardzo pożądany, jest bowiem gwarancją solidności i wysokich kwalifikacji zdobytych w procesie kształcenia. Aktualnie Szkoła Policealna GoWork.pl w Poznaniu poszukuje osób na stanowisko Nauczycieli języka angielskiego na kierunkach zawodowych. Aplikuj

Szkolenia / Edukacja
SMART-HR :: Szczecin, zachodniopomorskie :: ponad 30 dni temu

SMART-HR - Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działającą na śląskim rynku pracy. Pomagamy pracodawcom znaleźć skutecznych pracowników, a kandydatom dajemy możliwość rozwoju zawodowego w sprawdzonych firmach.Dla naszego Klienta lidera w branży doradztwa podatkowego i finansowego, obsługującego firmy globalne i lokalne, w związku z rozwojem zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko: Aplikuj

63