Przedstawiciel Handlowy / Doradca-Branża Rolnicza - Bydgoszcz

Ogłoszenie nr: 43222
Opublikowano: 23 stycznia 2024, wyświetleń: 0

Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Firma
Intermag sp. z o.o.
Kategoria
Sprzedaż

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków
Obsługa dotychczasowych Klientów, dbanie o utrzymywanie bardzo dobrych relacji biznesowych,
Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów handlowych,
Realizacja założonych planów sprzedaży na podległym terenie,
Organizacja szkoleń i pokazów u Klienta,
Doradztwo i wsparcie Klientów w zakresie praktycznego zastosowania rozwiązań Intermag,
Organizacja i udział w akcjach promocyjnych i targowych.
Nasze wymagania
Doświadczenie w branży rolniczej, ogrodniczej lub pokrewnej,
Wykształcenie rolnicze, ogrodnicze lub pokrewne,
Predyspozycja do pracy w handlu,
Prawo jazdy kat. B,
Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office),
Wysoka komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
Kreatywność i dyspozycyjność.
To oferujemy
Jesteś ważną częścią innowacyjnej firmy, która oferuje szkolenia poszerzające wiedzę i kompetencje,
Jesteś członkiem zespołu, którego nadrzędną zasadą jest wzajemna współpraca i dzielenie się doświadczeniem,
Ciekawa, pełna wyzwań praca z możliwością rozwoju zawodowego,
Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy),
Atrakcyjne wynagrodzenie, system premii i nagród,
Oferujemy szeroki pakiet benefitów (w tym m.in. prywatna opieka medyczna, fundusz socjalny - dofinansowanie do wczasów pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, spotkania integracyjne).
Benefity
niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)
prywatna opieka medyczna
dofinansowanie nauki języków
dofinansowanie szkoleń i kursów
elastyczny czas pracy
spotkania integracyjne
dodatkowe świadczenia socjalne
dofinansowanie wypoczynku
dofinansowanie wakacji dzieci
wyprawka szkolna
program rekomendacji pracowników
możliwość uzyskania uprawnień
INTERMAG sp. z o.o.
Globalna firma obecna w 50 krajach.
Jeden z najnowocześniejszych na świecie zakładów mikrobiologicznych.
Producent specjalistycznych nawozów, preparatów mikrobiologicznych oraz produktów w prozdrowotnych zaliczany do największych w Europie.
Właściciel marek: TYTANIT/ OPTYSIL/ BACTIM.

Przedstawiciel Handlowy / Doradca-Branża Rolnicza

Firma: Intermag sp. z o.o.

Lokalizacja: Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Kategoria: Sprzedaż

Aplikacja na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy / Doradca-Branża Rolnicza - Bydgoszcz

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
BA Glass Poland Sp. z o.o. :: Sieraków, wielkopolskie :: ponad 30 dni temu

Firma BA Glass Poland należy do międzynarodowej grupy BA GLASS i jest jednym z największych producentów opakowań szklanych dla branży spożywczej. W 12 hutach zatrudnia blisko 4000 pracowników.Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Tokarz Obowiązki Przygotowanie procesów obróbki skrawaniem Zapoznanie się z rysunkiem technicznym (szkicem) części formujących Dobranie i przygotowanie narzędzi skrawających oraz parametrów skrawania. Wykonywanie prac tokarskich i frezerskich na dostępnych maszynach skrawających np.: toczenie powierzchni, roztaczanie otworów, przecinanie, nacinanie gwintów, nacinanie kanałków, itp. Diagnozowanie uszkodzeń części ...

Produkcja
WGN Nieruchomości Sp. z o.o. :: Żagań, lubuskie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków Jeżeli interesuje Cię rynek nieruchomości, lubisz kontakt z klientem i chcesz pracować w prestiżowej oraz stabilnej firmie działającej od 33 lat na rynku to właśnie WGN Nieruchomości jest tą MARKĄ. Poszukujemy osób ambitnych, zdecydowanych oraz zdeterminowanych do osiągania wytyczonych celów, a także realizacji sukcesów zawodowych i finansowych. Szczególnie, jeżeli jesteś osobą w wieku 40+ i szukasz nowej drogi w swojej karierze, to na pewno lukratywny zawód Agenta Nieruchomości WGN da Ci tą możliwość samorealizacji i spełni Twoje oczekiwania. Średni staż pracy Agentów w WGN wynosi ponad 8 lat. Zakres obowiązków: - ...

Architektura
Eurovia Polska S.A. :: Żywiec, śląskie :: ponad 30 dni temu

Pracownik drogowy Opis zadań Rozkładanie mas bitumicznych Dbałość o jakość wykonywanych prac Dbanie o powierzony sprzęt Przestrzeganie zasad BHP Zapewniamy dojazd z i do domu Profil Doświadczenie na podobnym stanowisku Umiejętność pracy w zespole i dokładność Motywacja do długoterminowej współpracy Dlaczego warto do nas dołączyć? Pracę w dużej, stabilnej firmie Blisko domu, bez wyjazdów w delegacje Umowę o pracę i pełny pakiet socjalny Prywatną opiekę medyczną Premie za polecenia Pracę na nowoczesnym sprzęcie Możliwość zdobycia uprawnień Aplikuj

Budownictwo / Geodezja
Logos Media Sp. z o.o. :: Inowrocław, kujawsko-pomorskie :: ponad 30 dni temu

Nawiążemy współpracę z osobami lub firmami, które aktywnie pracują w siedzibach swoich klientów. Jeśli firmy, które obsługujesz są z branż: - obróbka metali i niemetali, - spawalnictwo, - akcesoria, narzędzia, mechanika, - produkcja i przemysł, - metalurgia, - budowlana, - pozostałe w których można zastosować urządzenia laserowe. Wypłacimy atrakcyjną prowizję za pozyskanie i przekazanie kontaktu do potencjalnego klienta zainteresowanego ofertą maszyn Weni Solution. Całą resztą zajmie się wykwalifikowany dział handlowy. Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą urządzeń CNC, takich jak: wycinarki laserowe, spawarki, lasery czyszczące, ...

Sprzedaż
DWL Job Sp. z o.o. :: Myślibórz, zachodniopomorskie :: ponad 30 dni temu

( ) Obowiązki Wymagania Oferujemy 12-14 umowa zlecenia Aplikuj