Inspektor

Ogłoszenie nr: 35021

Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Firma
Służba Cywilna
Kategoria
Inne

Opis stanowiska

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Inspektor do spraw prowadzenia zagadnień z zakresu brd i zarządzania ruchem
w Wydziale Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Zarządzania Ruchem Oddziału GDDKiA w Olsztynie Aplikuj

Firma: Służba Cywilna

Lokalizacja: Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Kategoria: Inne

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Służba Cywilna :: Słupsk, pomorskie :: ponad 30 dni temu

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Kierownik projektu do spraw zarządzania inwestycjami w Zespole Kierownika Projektu, w Oddziale Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych Oddział w Gdańsku Aplikuj

Inne
COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. :: Gdańsk, pomorskie :: ponad 30 dni temu

Wymagania: Wykształcenie wyższe (techniczne) Doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 5 lat Uprawnienia do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w branży budowlanej Wiedza z zakresu prawa budowlanego oraz obowiązujących norm budowlanych Przynależność do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa oraz uregulowane wynikające z niej zobowiązania Oferujemy: Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego w postaci szkoleń zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych (możliwość dofinansowania przez pracodawcę) Zdobycie doświadczenia zawodowego w warunkach dużego podmiotu leczniczego Pakiet sportowy na ...

Budownictwo
Służba Cywilna :: Białystok, podlaskie :: ponad 30 dni temu

Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Specjalista do spraw obsługi finansowo-księgowej w Referacie Rachunkowości Budżetowej w Izbie Administracji Skarbowej w Białymstoku Aplikuj

Inne
Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków POSZUKIWANY do pracy od zaraz NH/SP/23 kto? KIEROWCA ZAWODOWY kat. C+E gdzie? NIEMCY, OKOLICE SCHWEINFURT Nasze wymagania DOŚWIADCZENIE: pół roku na pojazdach C+E UPRAWNIENIA: prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 i karta kierowcy ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: nie wymagana DYSPOZYCYJNOŚĆ: od zaraz To oferujemy zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej pracę na kontenerach BDF praca dla kierowcy bez znajomości żadnych języków obcych! systemy 3/1 i 4/1, praca bez systemu lub opcjonalnie system pracy 3 miesiące pracy na 3 tygodnie wolnego ruch krajowy po północnych Niemczech wynagrodzenie - około 3200 euro netto ...

Logistyka / Spedycja / Dystrybucja
Candidate Competente GmbH :: Olsztyn, warmińsko-mazurskie :: ponad 30 dni temu

Jesteśmy niemiecką firmą specjalizującą się w pracy tymczasowej.Nasze biuro mieści się w historycznym mieście Bauhausu - Dessau.Od kilkunastu lat nasza firma z powodzeniem rekrutuje pracowników z całej Europy. Wielu z naszych pracowników to nie tylko obywatele Niemiec, ale także Polski i Ukrainy.Nasi pracownicy pracują głównie, ale nie wyłącznie, w sektorze przemysłowym.Rodzinna atmosfera, troska o pracownika i pełen profesjonalizm to wartości, którymi się kierujemy. Aplikuj

57