Operator maszyny CNC

Ogłoszenie nr: 33765
Opublikowano: 25 sierpnia 2023, wyświetleń: 1

Lokalizacja
Bielsko-Biała, śląskie
Firma
Pekabex Pref S.A.
Kategoria
Produkcja

Opis stanowiska

Pekabex od ponad 50 lat jest największym polskim producentem elementów prefabrykowanych oraz generalnym wykonawcą. Ponad 2 tysiące naszych specjalistów zajmuje się projektowaniem, produkcją, logistyką, montażem oraz wykonawstwem i developmentem inwestycji. Produkujemy elementy wykorzystywane do realizacji w nowoczesnej technologii modułowej obiektów takich jak: hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi, osiedla mieszkaniowe, mosty i tunele, w sześciu fabrykach w Poznaniu, Bielsku-Białej, Mszczonowie, dwóch w Gdańsku, a także w niemieckim Marktzeuln. Prowadzimy inwestycje budowlane w Polsce, krajach skandynawskich i Niemczech. Naszą największą wartością są ambitni, zaangażowani i lubiący swoją pracę ludzie. Działamy odpowiedzialnie i rzetelnie.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:

Wykształcenie średnie techniczne (mile widziane);
Doświadczenie na stanowisku operator CNC- frezer lub podobne (mile widziane);
Umiejętność czytania rysunku technicznego;
Umiejętność obsługi komputera;
Znajomość programu DWG, programu sterującego maszyną (mile widziane).

Opis stanowiska:

Obsługa maszyn CNC:CNC Kimla, ploter frezujący, materiały: sklejka,
guma, styropian;

Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych,
Przygotowywanie kompletnej dokumentacji technicznej dla operacji wykrawania i frezowania CNC, importowanie i przerabianie plików z DWG na pliki obsługiwane przez maszyny;

Ścisła współpraca z innymi pracownikami w celu poprawy wydajności i jakości wykonywanych operacji;
Praca w systemie dwuzmianowym.

Firma: Pekabex Pref S.A.

Lokalizacja: Bielsko-Biała, śląskie

Kategoria: Produkcja

Aplikacja na stanowisko: Operator maszyny CNC

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Pekabex Pref S.A. :: Mszczonów, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Pekabex od ponad 50 lat jest największym polskim producentem elementów prefabrykowanych oraz generalnym wykonawcą. Ponad 2 tysiące naszych specjalistów zajmuje się projektowaniem, produkcją, logistyką, montażem oraz wykonawstwem i developmentem inwestycji. Produkujemy elementy wykorzystywane do realizacji w nowoczesnej technologii modułowej obiektów takich jak: hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi, osiedla mieszkaniowe, mosty i tunele, w sześciu fabrykach w Poznaniu, Bielsku-Białej, Mszczonowie, dwóch w Gdańsku, a także w niemieckim Marktzeuln. Prowadzimy inwestycje budowlane w Polsce, krajach skandynawskich i ...

Produkcja
Eurokadra S.A. :: Katowice, śląskie :: ponad 30 dni temu

Opis działalności firmy Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Rekruter z j. angielskim - Katowice Katowice Opis stanowiska POSZUKUJEMY OSOBY, KTÓRA BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA: - prowadzenie procesów rekrutacyjnych na różne stanowiska (magazyny, produkcja itp.) - analizę rynku oraz aktywne pozyskiwanie kandydatów - przeprowadzanie wywiadów telefonicznych - przeprowadzanie wywiadów personalnych z wyselekcjonowanymi kandydatami - realizację celów rekrutacyjnych oraz raportowanie ...

Doradztwo personalne HR

Opis działalności firmy Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Rekruter z j. hiszpańskim - Katowice Katowice Opis stanowiska POSZUKUJEMY OSOBY, KTÓRA BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA: - prowadzenie procesów rekrutacyjnych na różne stanowiska (magazyny, produkcja itp.) - analizę rynku oraz aktywne pozyskiwanie kandydatów - przeprowadzanie wywiadów telefonicznych - przeprowadzanie wywiadów personalnych z wyselekcjonowanymi kandydatami - realizację celów rekrutacyjnych oraz raportowanie ...