Sprzedaż Internetu D2D Play - Zielona Góra

Ogłoszenie nr: 3333
Opublikowano: 27 stycznia 2024, wyświetleń: 0

Lokalizacja
Zielona Góra, lubuskie
Firma
KBTI Poland
Kategoria
Sprzedaż

Opis stanowiska

Zarabiaj sprzedając rozwiązania dla Domu: światłowód PLAY , usługi mobilne oraz telewizję PLAY
Posiadasz doświadczenie w sprzedaży usług światłowodowych lub w bezpośredniej sprzedaży do klientów indywidualnych?
Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Sprzedaż Internetu D2D Play

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- realizację strategii sprzedażowej na powierzonym terenie
-sprzedaż usług oraz przygotowanie ofert dla klientów
-realizowanie celów sprzedażowych
-dbanie o wizerunek firmy i zapewnienie jak najwyższej jakości świadczonych usług

Gwarantujemy:

-Rozwinięcie i ukształtowanie nowych umiejętności sprzedażowych
-pakiet niezbędnej wiedzy oraz szkolenie sprzedażowe
-Kompletny i prosty model współpracy
-Bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń
-bonusy za najlepsze wyniki w zespole

Firma: KBTI Poland
Zobacz opinie

Lokalizacja: Zielona Góra, lubuskie

Kategoria: Sprzedaż

Informacje dodatkowe:

KBTI Poland

Aplikacja na stanowisko: Sprzedaż Internetu D2D Play - Zielona Góra

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Gowork to szybko rozwijający się portal, dbający o jakość rynku pracy. Od wielu lat wprowadza nowe standardy w zasadach działania wielu firm, a przy tym realnie wpływa na dobrostan pracowników. Dołącz do zespołu specjalistów i dziel się wiedzą z innymi. Poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika do działu finansowego (kadry i księgowość). Kierownik działu finansów Obowiązki: sporządzanie deklaracji podatkowych, tj. CIT, PIT, VAT oraz ich wyliczanie, zarządzanie zespołem, rozliczanie dotacji, księgowanie faktur oraz wyciągów bankowych, wprowadzanie płatności, przygotowywanie miesięcznych bilansów, rachunków zysków i strat oraz rocznych ...

Human Resources
ATN Service ApS :: Jelenia Góra, dolnośląskie :: ponad 30 dni temu

Jesteś doświadczonym spawaczem TIG stal nierdzewna, chcesz rozwijać swoje umiejętności. Masz doświadczenie w spawaniu rur nierdzewnych cienkościennych.Zależy ci na zatrudnieniu na duńskich warunkach.Zaaplikuj na to stanowisko.Jako duńska agencja pracy zapewnimy ci rozwój, dobre warunki pracy i pomoc. SPAWACZ TIG stal nierdzewna Obowiązki Nasz kontrahent poszukuje spawaczy TIG stal nierdzewna z doświadczeniem przy rurach cienkościennych do pracy samodzielnej na dzienną zmianę w okolicy środkowej Jutlandii w Danii. rozpoczęcie pracy - jak najszybciej Wymagania język angielski w stopniu dobrym ważny certyfikat spawalniczy doświadczenie w ...

Budownictwo / Geodezja
Personnel and Media Solutions :: Gdańsk, pomorskie :: ponad 30 dni temu

Sie können Deutsch bewerben Sie sich 9000PLN Obowiązki Telefonischer Kontakt Unterstützung beim Umgang mit Zahlungskarten Technischer Support (keine Erfahrung erforderlich) Wymagania Deutsch B2 English B2 Oferujemy Ausbildung Vorteile Vollzeit-Arbeitsvertrag, Vergütung 9.000 PLN Aplikuj

Administracja biurowa
Służba Cywilna :: Gdynia, pomorskie :: ponad 30 dni temu

Urząd Morski w Gdyni Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Operator służby kontroli ruchu statków do spraw bezpieczeństwa ruchu morskiego i łączności radiowej w Inspektoracie Nadzoru i Monitorowania Bezpieczeństwa Ruchu Morskiego Operator służby kontroli ruchu statków Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: zarządza ruchem statków zmierzających do portów Zatoki Gdańskiej zgodnie z postanowieniami prawidła 10 przepisów konwencji COLREG 1972 oraz Przepisów Służby Kontroli Ruchu Statków prowadzi serwis informacji nautycznej, hydrologiczno-meteorologicznej, stanu zalodzenia dla obszarów objętych systemem monitorowania z ...

P.P.H.U. "FASSO" SŁAWOMIR WILCZEK :: Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie :: ponad 30 dni temu

Zatrudnimy Spawacza TIG Spawacz TIG Obowiązki wykonywanie połączeń spawanych zgodnie z dokumentacją spawanie elementów krzeseł i stołów ze stali czarnej przestrzeganie procedur jakościowych odpowiedzialność za powierzone mienie i materiały Wymagania umiejętność spawania elementów ze stali czarnej umiejętność spawania elementów z aluminium znajomość rysunku technicznego chęć podnoszenia własnych umiejętności sumienność i dokładność w wykonywanych działaniach wysoka motywacja do pracy Oferujemy stabilne zatrudnienie praca jednozmianowa pracę w małym i ambitnym zespole umowa o pracę Aplikuj

Produkcja