Specjalista ds. jakości

Ogłoszenie nr: 32766
Opublikowano: 1 stycznia 2024, wyświetleń: 0

Lokalizacja
Grudziądz, kujawsko-pomorskie
Kategoria
61

Opis stanowiska

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista ds. jakości

Wymagania
WYMAGANIA:
Obsługa komputera: przygotowanie prostych dokumentów w MS Word i MS Excel oraz opcjonalnie przygotowanie zamówień w programie Epicor
Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku
Dobra organizacja pracy, komunikatywność i samodzielność
Wykształcenie wyższe kierunkowe

Obowiązki
OPIS STANOWISKA:
Obsługa nad sprzętem kontrolno-pomiarowym
Pobieranie próbek do analiz
Wykonywanie testów jakościowych produktów
Sporządzanie sprawozdań, protokołów i analiz dotyczących jakości
Ścisła współpraca z działem produkcji w sprawach dotyczących analizy jakości produktu

Oferujemy
OFERUJEMY:
Zatrudnienie na cały etat w oparciu o umowę o pracę
Niestresującą pracę w miłej atmosferze
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz dalszego rozwoju ścieżki kariery
Szkolenia branżowe

Lokalizacja: Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Kategoria: 61

Informacje dodatkowe:

Aplikacja na stanowisko: Specjalista ds. jakości

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Poznań, wielkopolskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Programista C++ Programista C++ Wymagania Od kandydata oczekujemy: co najmniej 3 lat doświadczenia w programowaniu w C++, znajomości STL, znajomości GIT, znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. znajomość Pythona, wiedza z zakresu budowy systemów operacyjnych Windows, znajomość zagadnień związanych z deasemblacją kodu i ...

Informatyka / Programowanie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Tester Oprogramowania Tester Oprogramowania Wymagania Nasze oczekiwania: doświadczenie w prowadzeniu testów UAT, SIT w instytucjach sektora finansowego znajomość narzędzi oraz specyfiki zarządzania testami - Jira, Testlink, SOAP UI dobra znajomość pakietu MS Office znajomość SQL w stopniu umożliwiającym wsparcie testów terminowość i wysoka ...

HR Bank sp z o.o. :: Siedlce, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

HR Bank sp. z o.o. Doradztwo Personalne specjalizujące się w rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla w branży IT/ Inżynierii i TSL poszukuje dla swojego Klienta - dynamicznie rozwijającej się polskiej spółki w zakresie dystrybucji surowców chemicznych w Europie osoby na stanowisko: Aplikuj

Sprzedaż
HR Bank sp z o.o. :: Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Sprzedaż
HR Bank sp z o.o. :: Radom, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Sprzedaż