Inżynier Oprogramowania

Ogłoszenie nr: 29992

Lokalizacja
Sanok, podkarpackie
Kategoria
Informatyka / Programowanie

Opis stanowiska

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Inżynier Oprogramowania

Wymagania
Wymagania:
studiów wyższych o kierunku inżynieria oprogramowania, elektronika, informatyka, robotyka lub pokrewne,
bardzo dobrej znajomości znajomość języków programowania: C#, C++, C, Python,
znajomość bibliotek/technologii WinAPI, .Net, WCF, WPF, Linq, Mono, NUnit, PyTorch, Xamarin,
Wiedza z zakresu obsługi relacyjnych baz danych,
Znajomość frameworków / bibliotek oprogramowania takich jak OpenCV, Gstreamer, VisionWorks,
znajomość zagadnień inżynierii oprogramowania w szczególności programowania z wykorzystaniem wzorców projektowych oraz TDD,
znajomość modelowania obiektowego z wykorzystaniem UML,
znajomość architektury systemów komputerowych,

Obowiązki
Opis stanowiska:
oprogramowywanie opracowywanych systemów sterowania oraz systemów pomiarowych,
projektowanie systemów bazodanowych,
tworzenie oprogramowania do komunikacji z urządzeniami pomiarowymi oraz elementami systemów,
tworzenie oprogramowania do wizualizacji przebiegów oraz graficznych interfejsów użytkownika,
bieżące dokumentowanie prac zgodnie z harmonogramem projektu oraz opracowywanie raportów na potrzeby osób zarządzających projektem,
rozliczanie prowadzonych prac poprzez dostarczenie szczegółowej dokumentacji wyników prac.

Oferujemy
Oferujemy:
pracę w zgranym zespole, pełnym pomysłów oraz pasji kolejowej,
zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach, w tym wynagrodzenia i rozwoju zawodowego,
pracę w elitarnej grupie jednostek notyfikowanych w zakresie interoperacyjności kolei,
pracę w jednostce posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku, oraz stosującej najwyższe standardy i wartości,
liczne szkolenia w obszarze transportu kolejowego oraz zarządzania zespołem i projektami,

Lokalizacja: Sanok, podkarpackie

Kategoria: Informatyka / Programowanie

Informacje dodatkowe:

Aplikacja na stanowisko: Inżynier Oprogramowania

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
CDMD SHL Sp. z o.o. :: Chojnów, dolnośląskie :: ponad 30 dni temu

Zatrudnimy spawaczy metoda: elektroda 111miejsce pracy: Holandiastart projektu: 8.01.2024 Aplikuj

57
Kościan, wielkopolskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Pracownik ogrodnictwa Pracownik ogrodnictwa Wymagania obsługa sprzętu ogrodniczego, umiejętność pielęgnacji terenów zielonych, sumienność wykonywanych obowiązków. Obowiązki pielęgnacja ogrodów przylegających do budynków biurowych, koszenie trawnika, podcinanie krzewów, podlewanie kwiatów dbanie o roślinność, Oferujemy umowa o pracę lub ...

Budownictwo / Geodezja

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Inżynier Serwisu Inżynier Serwisu Wymagania Wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne Znajomość zagadnień z zakresu techniki, elektrotechniki, mechatroniki mile widziane Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację Umiejętność obsługi komputera i programów z pakietu MS OFFICE Elastyczność i gotowość do częstych ...

Inżynieria / Konstrukcje / Technologia
Jobwise Łukasz Frankowski :: ponad 30 dni temu

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656,dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuje :Elektryk przemysłowy z językiem niemieckim Aplikuj

Jarocin, wielkopolskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Inżynier Utrzymania Ruchu Inżynier Utrzymania Ruchu Wymagania Czego oczekujemy od Kandydata: Wykształcenie wyższe techniczne Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną Umiejętność myślenia analitycznego Zdolność kreatywnego rozwiązywania problemów Umiejętność pracy w zespole Obowiązki Główne obowiązki: Dbanie o dobry stan maszyn i ...

Produkcja