Webdeveloper w Poznaniu ( Pozycjoner)

Ogłoszenie nr: 29652
Opublikowano: 12 marca 2020, wyświetleń: 2

Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie
Firma
Sunrise System Sp. z o.o.
Kategoria
Internet / e-Commerce / Nowe media

Opis stanowiska

Sunrise System istnieje na rynku od 2003 roku i należy do czołówki najszybciej rozwijających się firm w naszej części Europy (wg rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe). Spółka jest częścią międzynarodowej Grupy Bauer Media, do której w Polsce obok Sunrise System należą takie marki jak RMF FM i Grupa Interia oraz liczne tytuły prasowe, np.: Twój Styl, TeleTydzień, CD Action.
Rozwijamy się i dlatego poszukujemy kolejnych rąk do pracy na stanowisku Pozycjonera. Nasza firma nie zatrzymuje się, chcemy by nasi pracownicy również mieli możliwość ciągłego doskonalenia się, nabywania nowych umiejętności oraz zdobywania doświadczenia w świecie pozycjonowania.

Wymagania:
znajomość HTML/XHTML i CSS; znajomość podstaw PHP zdolność szybkiego przyswajania wiedzy; kreatywnego podejścia do realizacji zadań oraz umiejętność analitycznego myślenia; bardzo dobrej organizacji pracy; gotowości do pracy na cały etat.

Dodatkowe plusy dostaniesz jeśli:
znasz SQL, SMARTY, JavaScript/Ajax, ASP.NET; systemy CMS: Wordpress, Joomla itp. są dla Ciebie znane; znasz zagadnienia związane z hostingiem i domenami; interesujesz się technologiami internetowymi; opanowałeś zagadnienia z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych; dokumentacja techniczna w języku angielskim nie stanowi dla Ciebie problemu.

Oferujemy:
pracę w stabilnej i perspektywicznej firmie, w szybko rozwijającej się branży internetowej (SEO/SEM); szkolenia branżowe oraz coachingi, które pozwolą Ci na rozwój Twoich umiejętności; zespół, który tworzą kreatywni ludzie z głowami pełnymi pomysłów; przejrzyste warunki wynagrodzenia na stanowisku; zatrudnienie w ramach umowy o pracę, bo u nas to standard; realne szanse na rozwój w strukturach firmy poprzez przejrzystą ścieżkę kariery; stałe godziny pracy, które zapewnią Ci realny life & work balance; dbamy o pracowników zarówno w firmie, jak i poza nią dlatego zapewniamy darmowe benefity pozapłacowe: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport itp.

Twoimi zadaniami będzie:
pozycjonowanie stron internetowych naszych Klientów; tworzenie systemów pozycjonujących; nadzór nad systemami pozycjonującymi; rozwój w świecie pozycjonowania.

Firma: Sunrise System Sp. z o.o.

Lokalizacja: Poznań, wielkopolskie

Kategoria: Internet / e-Commerce / Nowe media

Aplikacja na stanowisko: Webdeveloper w Poznaniu ( Pozycjoner)