Nauczyciel/nauczycielka matematyki

Ogłoszenie nr: 29323

Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie
Firma
KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Kategoria
Szkolenia / Edukacja

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonych nauczycieli, egzaminatorów matematyki.
Pracujemy online w efektywnej formie. Aplikuj

Firma: KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Lokalizacja: Gdańsk, pomorskie

Kategoria: Szkolenia / Edukacja

Aplikacja na stanowisko: Nauczyciel/nauczycielka matematyki

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Jarocin, wielkopolskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kosmetyczka w salonie kosmetycznym Kosmetyczka w salonie kosmetycznym Wymagania umiejętność stylizacji paznokci i rzęs wykształcenie średnie zawodowe Obowiązki stylizacja paznokci, stylizacja rzęs, zapisywanie klientek. Oferujemy Umowa o pracę na okres próbny Aplikuj

52
Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Administrator IT Administrator IT Wymagania WYMAGANIA: Wykształcenie o profilu informatycznym lub technicznym; Znajomość serwerów baz danych Microsoft SQL Server; Umiejętność serwisowania i konserwacji urządzeń IT; Znajomość funkcjonowania sieci komputerowej LAN\WAN; Wiedza z zakresu DNS, DHCP; Bardzo dobra znajomość pakietu biurowego MS ...

Informatyka / Programowanie
Służba Cywilna :: Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie :: ponad 30 dni temu

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Starszy statystyk do spraw analiz i opracowań statystycznych w Kujawsko-Pomorskim Ośrodku Badań Regionalnych Aplikuj

Brodnica, kujawsko-pomorskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Aplikant Adwokacki Aplikant Adwokacki Wymagania Wymagania: absolwent studiów prawniczych przystępujący w bieżącym roku do egzaminu na aplikację adwokacką lub aplikant adwokacki, chęć rozwoju zawodowego, samodzielność i samoorganizacja pracy, dyspozycyjność, zaangażowanie, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, wysoka kultura ...

63
Kościan, wielkopolskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Rzeźnik Rzeźnik Wymagania doświadczenie w pracy z nożem rzeźnickim; dyspozycyjność; chęć i motywacja do pracy. Obowiązki Ubój wołowiny, wieprzowiny, cielęciny, baraniny Rozbiór, ćwiartowanie mięsa Praca w rzeźni - masarni Trybowanie oraz klasowanie różnych rodzajów mięsa Oferujemy Atrakcyjne warunki wynagrodzenia min 2600€ netto miesięcznie ...

Budownictwo / Geodezja