Mid/Senior Magento Developer

Ogłoszenie nr: 2822
Opublikowano: 19 kwietnia 2022, wyświetleń: 2

Firma
Aniołowie Konsultingu
Wynagrodzenie
Dowolne
Forma zatrudnienia
B2B

Opis stanowiska

Dla naszego Partnera, firmy SI-eCommerce, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Mid/Senior Magento Developer. Si-eCommerce do tej pory była firmą zajmującą się wdrażaniem platformy SAP Commerce, SAP ERP oraz SAP CRM dla czołowych firm na rynku Polskim i globalnym z sektora: Retali, Telco, B2B, Utilities i inne.
Obecnie poszerzają ofertę również o technologię Magento. Podchodzą elastycznie do potrzeb Współpracowników: Ty decydujesz w jakich godzinach pracujesz, czy pracujesz z biura czy zdalnie! Biura zlokalizowane są w Katowicach, Wrocławiu i Warszawie.
Według wewnętrznego badania Pracownicy cenią pracę w Si-eCommerce za: luźną atmosferę, realny wpływ na projekt, zadaniowy czas pracy oraz koleżeńską pomoc. 100% pracowników poleciłoby pracę w Si-eCommerce znajomemu!
Stack Technologiczny: PHP, Magento, Symfony, Zend, GraphQL
Zadania na tym stanowisku:

Praca przy rozwijaniu aplikacji webowych w technologii PHP Magento
Wspieranie projektów rozwojowych
Analizowanie oraz weryfikowanie kodu aplikacji
Usprawnianie i optymalizacja wykorzystywanych funkcji
Dbanie o wysoką jakość kodu
Tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych
Współpraca z zespołem QA

Poszukują osoby, która:

Ma doświadczenie w pracy jako PHP Developer oraz zna Magento 1 lub 2
Zna framework Symfony lub Zend
Wie jak tworzyć REST API, a także zna GraphQL
Odnajduje się w metodologii SCRUM
Zna i wykorzystuje w swojej pracy dobre praktyki OOP
Odznacza się wysoko rozwiniętymi zdolnościami analitycznymi oraz doskonałą samoorganizacją
Doskonale się komunikuje i lubi pracę w zespole rozproszonym

Co mogą zaoferować?

Umowę B2B
Zadaniowy czas pracy oraz elastyczne godziny
Praca zdalna lub z biura w jednej z lokalizacji: Katowice, Wrocław, Warszawa
Płaską strukturę oraz małe zespoły projektowe (1-10)
Dofinansowanie do karty MultiSport, ubezpieczenia na życie i opieki medycznej LuxMed
Dostęp do platformy językowej
Imprezy i wyjazdy integracyjne

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana ofertą, prześlij swoje CV i wypełnij formularz pod przyciskiem Aplikuj teraz. Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły!

Firma: Aniołowie Konsultingu

Wynagrodzenie: Dowolne

Forma zatrudnienia: B2B

Aplikacja na stanowisko: Mid/Senior Magento Developer

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Dowolne
Aniołowie Konsultingu :: ponad 30 dni temu

Dla naszego Partnera, firmy SI-eCommerce, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Junior Magento Developer. Si-eCommerce do tej pory była firmą zajmującą się wdrażaniem platformy SAP Commerce, SAP ERP oraz SAP CRM dla czołowych firm na rynku Polskim i globalnym z sektora: Retali, Telco, B2B, Utilities i inne. Obecnie poszerzają ofertę również o technologię Magento. Podchodzą elastycznie do potrzeb Współpracowników: Ty decydujesz w jakich godzinach pracujesz, czy pracujesz z biura czy zdalnie! Biura zlokalizowane są w Katowicach, Wrocławiu i Warszawie. Według wewnętrznego badania Pracownicy cenią pracę w Si-eCommerce za: luźną atmosferę, realny ...

B2B
Dowolne

Dla naszego Partnera, firmy SI-eCommerce, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Tech Lead Magento Developer. Si-eCommerce do tej pory była firmą zajmującą się wdrażaniem platformy SAP Commerce, SAP ERP oraz SAP CRM dla czołowych firm na rynku Polskim i globalnym z sektora: Retali, Telco, B2B, Utilities i inne. Obecnie poszerzają ofertę również o technologię Magento. Podchodzą elastycznie do potrzeb Współpracowników: Ty decydujesz w jakich godzinach pracujesz, czy pracujesz z biura czy zdalnie! Biura zlokalizowane są w Katowicach, Wrocławiu i Warszawie. Według wewnętrznego badania Pracownicy cenią pracę w Si-eCommerce za: luźną atmosferę, ...

B2B