Specjalista / Specjalistka ds. eCommerce - obsługa platform sprzedażowych

Ogłoszenie nr: 27755

Lokalizacja
Tychy, śląskie
Firma
Drukarnia Piga. PL Sp. z o.o.
Kategoria
Marketing / Reklama / Public Relations

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków
Zakres obowiązków:
- zarządzanie i optymalizacja platformy sprzedażowej,
- poszerzanie i utrzymanie portfolio sprzedawanych produktów na wysokim poziomie,
- aktualizacja cen produktów,
- obsługa Helpdesk w zakresie wsparcia technicznego innych działów,
- monitorowanie trendów i działań konkurencji,
- analizowanie danych i raportowanie wyników,
- współpraca z innymi działami w firmie.
Nasze wymagania
Wymagania:
- doświadczenie w obszarze e-commerce i obsługi platform sprzedażowych, takich jak Amazon, eBay, Allegro itp.,
- umiejętność analizowania danych i generowania raportów dotyczących sprzedaży oraz skuteczności działań marketingowych,
- umiejętność samodzielnego planowania i realizacji kampanii promocyjnych i działań marketingowych w obrębie platform sprzedażowych,
- zdolność do skutecznego zarządzania wieloma projektami jednocześnie, z uwzględnieniem terminów i celów
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
- doskonałe umiejętności organizacyjne i samodzielności w pracy, umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów.
- umiejętność nauki i szybkiego przyswajania nowej wiedzy oraz elastyczność w dostosowywaniu się do zmieniających się trendów i standardów w e-commerce
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane:
- znajomość środowiska Google oraz pakietu Microsoft,
- znajomość pakietu Adobe Photoshop oraz Illustrator,
- znajomość narzędzia BaseLinker,
- doświadczenie SEO.
To oferujemy
- realne możliwości rozwoju i nabywania nowych kompetencji w dynamicznie rosnącej organizacji w branży e-commerce,
- stabilne zatrudnienie
- udział w ciekawych i innowacyjnych projektach,
- otwartą ścieżkę awansu,
- bardzo dobrą atmosferę pracy oraz koleżeńskie relacje w firmie.
Benefity
dofinansowanie zajęć sportowych
ubezpieczenie na życie
elastyczny czas pracy
zniżki na firmowe produkty i usługi
brak dress codeu
kawa / herbata
O nas
Drukarnia PIGA.pl Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma, specjalizująca się w projektowaniu i wytwórstwie artykułów dekoracji wnętrz oraz druku akcydensowym. Szeroko rozbudowane kanały sprzedaży, własny park maszynowy, wykwalifikowany personel oraz doskonała jakość produktów i obsługi, pozwalają nam spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Mamy przyjemność eksportować produkty do przeróżnych zakątków świata, a nasze artykuły dekoracyjne rozświetlają wnętrza m.in. w USA, Brazylii, Nowej Zelandii, Australii, czy Japonii. Nasza firma w 2020 roku została wyróżniona w rankingu Financial Times 1000 jako jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie!

Dział Rozwoju poszukuje osoby, która interesuje się branżą e-commerce i chciałaby dołączyć do naszego zespołu, by wspierać działania na polskich i zagranicznych rynkach jako Specjalista ds. e-commerce.

Firma: Drukarnia Piga. PL Sp. z o.o.

Lokalizacja: Tychy, śląskie

Kategoria: Marketing / Reklama / Public Relations

Aplikacja na stanowisko: Specjalista / Specjalistka ds. eCommerce - obsługa platform sprzedażowych

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Służba Cywilna :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Warszawie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Główny specjalista w Wydziale ds. Nawozóww Biurze Ochrony Roślin i Nawozów GIORiN Aplikuj

Inne
Służba Cywilna :: Łódź, łódzkie :: ponad 30 dni temu

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Specjalista do spraw archeologii w Wydziale Środowiska Oddziału GDDKiA w Łodzi Aplikuj

Inne
Antrans Group Sp. z o.o. :: Sławków, śląskie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników (teczki personalne, sporządzanie umów, aneksów, świadectw pracy etc.) wprowadzanie dokumentów kadrowo-płacowych do systemu, prowadzenie ewidencji czasu pracy (rozliczanie czasu pracy, urlopy, absencje, zwolnienia) przygotowanie danych do naliczeń wynagrodzeń (nadgodziny, premie, dodatki, zasiłki, potrącenia itp.) sporządzanie list płac osobowych i bezosobowych, prowadzenie dokumentacji związanej z rozliczaniem umów cywilnych, przygotowanie danych dla prawidłowego sporządzenia deklaracji ZUS, GUS, PFRON oraz sporządzanie cyklicznych raportów i analiz dla Zarządu, ...

Human Resources
ABC Work :: ponad 30 dni temu

ABC Work ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia. Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912. Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako operator lasera CNC. Opis stanowiska: - Obsługa i ustawianie kombinacji lasera/wykrawarki Amada Oferujemy: - Wynagrodzenie od 15€ do 16.40€ netto/h - Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania. - Ubezpieczenie zdrowotne, - Zagraniczna umowa o pracę, - Dobre warunki pracy, - Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z ...

Loginex Sp. z o.o. :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków Pomoc przy organizacji zleceń transportowych. Weryfikacja przewoźników i klientów. Kontakt z kierowcami oraz innymi działami firmy . Monitorowanie transportów. Pomoc w dziale technicznym i dziale księgowości w bieżących sprawach. Dbanie o poprawność danych w systemie oraz dokumentacji operacyjnej. Nasze wymagania Jesteś studentem studiów niestacjonarnych, bądź chcesz zdobyć doświadczenie jako absolwent w firmie, która proponuje Ci rozwój w dziedzinie transportu, spedycji. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z transportem i logistyką. Swobodnie porozumiewasz się w języku angielskim. Masz wysoce rozwiniętą kulturę ...

Logistyka / Spedycja / Dystrybucja