Junior IT Support Specialist

Ogłoszenie nr: 2705
Opublikowano: 6 lipca 2022, wyświetleń: 3

Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie
Firma
Scalo Sp. z o.o.
Wynagrodzenie
Dowolne
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę

Opis stanowiska

Cześć!
Cieszymy się, że czytasz nasze ogłoszenie!
Szukasz dla siebie czegoś nowego? Dobrze się składa - mamy o czym rozmawiać!
Sprawdź, co czeka Cię w Scalo:
Praca w wewnętrznym zespole IT. Część obowiązków jest możliwa do realizacji w domu, część wymaga obecności w biurze, można powiedzieć w 50% zdalnie. Poszukujemy osób rozpoczynających ścieżkę kariery zawodowej, lub z minimalnym doświadczeniem
wsparcie techniczne użytkowników systemów informatycznych helpdesk (PC, laptopy, drukarki, skanery),
wsparcie w zakresie sprzętu i systemów operacyjnych: Win 10/11,
wsparcie w zakresie standardowych aplikacji, np.: Office 2013/2016/2019, Office 365, Outlook, aplikacji wewnętrznych,
instalacja i konfiguracja sprzętu zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
naprawa, ew. zgłoszenie do naprawy sprzętu IT, urządzeń peryferyjnych zlokalizowanych w firmie,
prace interwencyjne na wezwanie użytkowników, zgłaszających niewłaściwe funkcjonowanie sprzętu i oprogramowania komputerowego,
współpraca z dostawcami w zakresie utrzymania oraz serwisowania sprzętu komputerowego,
zarządzanie stanem magazynowym oraz środkami trwałymi IT,
prowadzenie dokumentacji związanej z rozdysponowaniem sprzętu IT,
praca w 3osobowym zespole.

Dobrze odnajdziesz się w naszym zespole, jeśli:
dobrze znasz budowę sprzętu komputerowego i podstawowych elementów konfiguracji, potrafisz rozbudować ram, dysk, czy przeserwisować laptopa,
dobrze znasz systemy operacyjne Microsoft Windows (10/11),
masz doświadczenie i wiedzę w zakresie re-instalacji i konfiguracji w/w systemów,
masz dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne,
dobrze znasz pakiet MS Office,
masz podstawową znajomość Microsoft Active Directory, potrafisz konfigurować sieci, VPN i znasz dobrze środowisko Office 365, a znajomość Microsoft Exchange będzie dodatkowym atutem,
masz podstawową wiedzę z konfiguracji urządzeń sieciowych typu acces point, switch.

Co możesz zyskać?
możliwość rozwoju kompetencji w ramach współpracy z naszym Center of Excellence,
długofalową współpracę - różnorodne projekty,
program finansowania, przygotowania i egzaminu na certyfikaty z nowoczesnych technologii (Azure, AWS, GCP),
udział w wydarzeniach technologicznych np. Devoxx, Confitura,
platformę e-learningową i lekcje języka angielskiego (angielski biznesowy i angielski w IT),
ProMEET - własny event dla społeczności IT, na którym możesz zostać prelegentem,
udział w akcjach charytatywnych np. Szlachetna Paczka,
płatny Program Poleceń,
bonus relokacyjny,
dofinansowanie opieki medycznej i karty sportowej.

Prześlij CV i porozmawiajmy!

Firma: Scalo Sp. z o.o.

Lokalizacja: Wrocław, dolnośląskie

Wynagrodzenie: Dowolne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Aplikacja na stanowisko: Junior IT Support Specialist