Koordynator Serwisu ds. wynajmu urządzeń HVAC

Ogłoszenie nr: 24173

Lokalizacja
śląskie
Firma
Smart-HR
Kategoria
Inżynieria

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.
Dla naszego klienta firmy dostarczającej innowacyjne rozwiązania w zakresie ogrzewania i chłodzenia:

Minimum 2-letniego doświadczenia w pracy jako serwisant lub monter urządzeń chłodniczych,
Umiejętności podstawowej diagnozy urządzeń chłodniczych,
Wykształcenia technicznego w dziedzinach takich jak mechanika, chłodnictwo, elektryka,
Podstawowej wiedzy z zakresu elektryki i hydrauliki,
Podstawowej wiedzy z obszaru sterowania urządzeniami chłodniczymi i wentylacyjnymi,
Podstawowej wiedzy z instalacji chłodniczych,
Posiadania uprawnień F-gazowych,
Komunikatywności i umiejętności współpracy z klientami,
Dużej odpowiedzialności i samodzielności w wykonywaniu pracy,
Umiejętności koordynacji różnych zadań oraz pracy podwykonawców,
Otwartości na częste podróże służbowe,
Posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
Prywatną opiekę medyczną,
Ubezpieczenie na życie,
Kartę MultiSport,
Dostęp do programu Wsparcia dla Pracowników,
Udział w Pracowniczym Planie Kapitałowym,
Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),
Dużą swobodę działania,
Możliwość zdobywania i pogłębiania wiedzy technicznej.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: [Apply online]
(W temacie wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska) www.smart-hr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."
Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.

Uruchamianie wynajętych urządzeń chłodniczych, takich jak agregaty chłodnicze scrollowe i śrubowe, rooftopy oraz centrale wentylacyjne,
Diagnozowanie i naprawa urządzeń,
Udzielanie wsparcia technicznego klientom firmy,
Przeprowadzanie szkoleń dla klientów w zakresie obsługi wynajętych urządzeń,
Sprawdzanie urządzeń po zakończeniu okresu wynajmu,
Montaż i demontaż urządzeń u klienta oraz nadzór nad podwykonawcami,
Koordynacja prac podwykonawców,
Raportowanie wykonanych prac zgodnie z przyjętymi standardami firmy.

Firma: Smart-HR
Zobacz opinie

Lokalizacja: śląskie

Kategoria: Inżynieria

Informacje dodatkowe:

Smart-HR

Aplikacja na stanowisko: Koordynator Serwisu ds. wynajmu urządzeń HVAC

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Służba Cywilna :: Kielce, świętokrzyskie :: ponad 30 dni temu

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Kielcach Świętokrzyski Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Zastępca naczelnika w Wydziale Nadzoru Rynku, Bezpieczeństwa Produktów i Kontroli Paliw Aplikuj

Jarocin, wielkopolskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Inżynier Telekomunikacji Inżynier Telekomunikacji Wymagania Nasze oczekiwania Wykształcenie średnie, kierunek elektryczny lub IT, telekomunikacyjny, teleinformatyczny 1 rok doświadczenia w obszarze IT, telekomunikacji lub teleinformatyki Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe ...

Inżynieria / Konstrukcje / Technologia
Służba Cywilna :: Opole, opolskie :: ponad 30 dni temu

Izba Administracji Skarbowej w Opolu Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Referent w Dziale Audytu Środków Pochodzących z Budżetu Unii Europejskiej oraz Niepodlegających Zwrotowi Środków z Pomocy Udzielanej przez Państwa Członkowskie EFTA w Izbie Administracji Skarbowej w Opolu Aplikuj

Służba Cywilna :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Główny Inspektorat Sanitarny w Warszawie Dyrektor Generalny Głównego Inspektoratu Sanitarnego poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Specjalista w Wydziale Suplementów Diety, Żywności Wzbogacanej i Nowej Żywności, Departament Bezpieczeństwa Żywności i Żywienia Aplikuj

Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych w Warszawie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Starszy specjalista do spraw zamówień publicznych współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w Wydziale Organizacyjnym, Biuro Dyrektora Generalnego Aplikuj