Specjalista ds. fakturowania

Ogłoszenie nr: 23224

Lokalizacja
Kalisz, wielkopolskie
Kategoria
65

Opis stanowiska

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista ds. fakturowania

Wymagania
doświadczenie w pracy związanej z fakturowaniem w działach finansowych, rozliczeniowych, administracji (min rok)
wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse)
znajomość przepisów podatkowych związanych z fakturowaniem
dobra znajomość MS Office w szczególności programu Excel
dokładność w wykonywaniu zadań
gotowość do podejmowania nowych zadań i poszerzania wiedzy
komunikatywność, samodzielność, terminowość

Obowiązki
wystawianie faktur, faktur korygujących, duplikatów i innych dokumentów księgowych
obsługa rozliczeń
rozliczanie klientów
przygotowywanie zestawień
obsługa zgłoszeń klientów dotyczących rozliczeń i płatności
windykacja

kompletowanie dokumentów dotyczących wystawianych faktur

Oferujemy
stabilne warunki zatrudnienia w oparciu umowy o pracę
terminowe wynagrodzenie
pracę w młodym, dynamicznym zespole
możliwość rozwoju osobistego
dofinansowanie do zajęć sportowych (karta MultiSport)
dofinansowanie szkoleń i kursów

Lokalizacja: Kalisz, wielkopolskie

Kategoria: 65

Informacje dodatkowe:

Aplikacja na stanowisko: Specjalista ds. fakturowania

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Służba Cywilna :: Kraśnik, lubelskie :: ponad 30 dni temu

Komenda Powiatowa Policji w Kraśniku Komendant Powiatowy poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Inspektor do spraw obsługi kancelaryjno-biurowej w Wydziale Kryminalnym Aplikuj

Służba Cywilna :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Inspektor ochrony zabytków Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Warszawie Mazowiecki Wojewódzki Konserwator Zabytków poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Inspektor ochrony zabytków do spraw zabytków archeologicznych w Wydziale ArcheologiiWarunki pracy praca administracyjno-biurowa, praca w terenie, obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie, zagrożenie korupcją, praca związana z bezpośrednią obsługą klienta, brak oznaczeń dla osób niewidomych, pomieszczenie higieniczno sanitarne nie przystosowane dla osób niepełnosprawnych, bariery architektoniczne: przy budynku są wysokie schody bez podjazdu i podnośnika, brak specjalistycznych ...

Poznań, wielkopolskie :: ponad 30 dni temu

Szkoły Policealne GoWork.pl oferują bardzo szeroki wachlarz kierunków. W naszej ofercie znajdą Państwo aż 34 najpopularniejsze specjalizacje. Jako szkoła policealna posiadamy uprawnienia szkoły publicznej, a co za tym idzie, nasi absolwenci zdają egzaminy zewnętrzne, organizowane przez OKE. Z doświadczenia wiemy, że dyplom wystawiony przez OKE jest na rynku pracy bardzo pożądany, jest bowiem gwarancją solidności i wysokich kwalifikacji zdobytych w procesie kształcenia. Aktualnie Szkoła Policealna GoWork.pl w Poznaniu poszukuje osób na stanowisko Nauczycieli przedmiotów zawodowych na kierunku Technik usług kosmetycznych. Aplikuj

Szkolenia / Edukacja
Służba Cywilna :: Leszno, wielkopolskie :: ponad 30 dni temu

Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Referent do spraw czynności analitycznych i sprawdzających w Drugim Dziale Czynności Analitycznych i Sprawdzających (SKA-2) w Urzędzie Skarbowym w Lesznie Aplikuj

Radom, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierowca - magazynier Kierowca - magazynier Wymagania prawo jazdy kat. B, odpowiedzialność i zadaniowość, umiejętność dysponowania czasem, komunikatywność, dokładność, dobra znajomość języka polskiego. Obowiązki przewóz i rozładunek towarów, dostarczanie towarów do klientów, zabezpieczanie załadunku. Oferujemy umowa o pracę na pełen etat, ...

Logistyka / Spedycja / Dystrybucja