Java Developer (Data Analitycs)

Ogłoszenie nr: 22841

Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie
Firma
Scalo Sp. z o.o.
Wynagrodzenie
Dowolne
Forma zatrudnienia
B2B

Opis stanowiska

Cześć! Cieszymy się, że czytasz nasze ogłoszenie!
Szukasz dla siebie czegoś nowego? Dobrze się składa - mamy o czym rozmawiać!

Sprawdź, co czeka Cię w Scalo:
programowanie aplikacji i narzędzi związanych z przetwarzaniem danych oraz tworzeniem produktów wspierających decyzje biznesowe,
współpraca z obszarem Data Science, Machine Learning,
tworzenie produktów i rozwiązań w obszarach: zdobywania użytkowników, zarządzania treścią reklamową, analizy marketingowej, predykcji itp,
duża samodzielność i otwartość na Twoje pomysły,
praca w zmotywowanym zespole specjalistów.

Dobrze odnajdziesz się w naszym zespole, jeśli:
posiadasz doświadczenie w tworzeniu aplikacji i narzędzi wspierających decyzje biznesowe (np. marketingowe),
posiadasz min. 2-letnie doświadczenie zawodowe jako programista/konsultant IT,
umiesz programować w Javie,
znasz dobrze język angielski (min. B2),
mile widziane: znajomość JavaScript, React.

Co możesz zyskać?
proces rekrutacyjny prowadzony zdalnie,
prywatną opiekę medyczną,
kartę MultiSport,
dostęp do platformy e-learningowej Treehouse,
bonus relokacyjny,
premię za polecenia znajomych do współpracy z nami,
możliwość czerpania wiedzy od naszych ekspertów IT,
otwartość na Twoje sugestie i pomysły,
możliwość wystąpień na naszych eventach IT,
projekty dopasowane do Ciebie, bo zależy nam na Twoim zadowoleniu.

Prześlij CV i porozmawiajmy!

Firma: Scalo Sp. z o.o.

Lokalizacja: Wrocław, dolnośląskie

Wynagrodzenie: Dowolne

Forma zatrudnienia: B2B

Aplikacja na stanowisko: Java Developer (Data Analitycs)

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Dowolne
Okechamp S.A. :: wielkopolskie :: ponad 30 dni temu

Opis stanowiska pracy Ręczny zbiór grzybów i inne czynności zlecone przez przełożonego Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy Używanie powierzonego sprzętu zgodnie z jego przeznaczeniem Realizacja zadań zgodnie z wymogami standardów jakości Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy Kierowanie się dobrem Spółki i kreowanie jej pozytywnego wizerunku na rynku. Wymagania Silna motywacja do podjęcia stałej współpracy Odpowiedzialność i samodzielność w realizacji zadań Zamiłowanie do porządku i dyscypliny pracy Książeczka zdrowia

Umowa o pracę
Dowolne
BESTENWEST WORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ :: ponad 30 dni temu

Agencja pracay Bestenwest Work Sp.Z.o.o (nr 13657) dla swojego holenderskiego klienta, poszukuje osób do pracy w branży mięsnej, drobiowej. Praca polega na rozbiorze, trybowaniu, sortowaniu oraz pakowaniy mięsa drobiowego. Praca odbywa się na hali produkcyjnej. Oferujemy: stawkę godzinową 10.44 Euro/h brutto cotygodniowe wypłaty na konto pracownika opiekę polskojęzycznych koordynatorów PRACA BEZ STAWEK WIEKOWYCH! Więcej informacji pod numerem telefonu: Monika +48 730-922-400 [Apply online]

Dowolne
Posrednictwo Pracy Soberka :: ponad 30 dni temu

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na Niemieckiej umowie o pracę w stabilnej firmie. Obecnie nasz partner posiada 18 swoich oddziałów na terenie całych Niemiec. Elektryk budowlany Opis stanowiska: montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, centrach handlowych montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych Oferujemy: umowę o pracę na niemieckich warunkach ...

Dowolne
Scalo Sp. z o.o. :: Gdynia, pomorskie :: ponad 30 dni temu

Cześć! Cieszymy się, że czytasz nasze ogłoszenie! Szukasz dla siebie czegoś nowego? Dobrze się składa - mamy o czym rozmawiać! Sprawdź, co Cię czeka: dołączysz do globalnego zespołu, który prowadzi szeroki zakres projektów (m.in. platforma zaangażowania klientów cyfrowych, E-Commerce i ekosystem API), budowanie i projektowanie serwisów zarówno webowych jak i mobilnych, optymalizowanie aplikacji pod kątem maksymalnej szybkości i skalowalności na całym świecie, tworzenie kodu w HTML/CSS/JS. Dobrze odnajdziesz się w naszym zespole, jeśli posiadasz: kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu serwisów i aplikacji www, doświadczenie z CSS-LESS/SASS, ...

B2B
Dowolne
Scalo Sp. z o.o. :: Wrocław, dolnośląskie :: ponad 30 dni temu

W NBC tworzymy oprogramowanie i ciągle szukamy innowacyjnych rozwiązań. Pomagamy klientom z branży finansów, bankowości, mediów i nowych technologii poprzez m.in. rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania czy też rozwój systemów. Chcesz dołączyć do Zespołu, w którym będziesz miał wpływ na to, co tworzysz? Stawiasz na rozwój osobisty i cenisz odpowiedni feedback w pracy? Jeśli marzysz o pracy w miejscu, w którym każdy dzieli się wiedzą, to NBC czeka właśnie na Ciebie! Cieszymy się, że tu trafiłeś! Aplikuj! Nic nie tracisz, a wiele możesz zyskać :) Wyzwania, jakie czekają na Ciebie na w/w stanowisku: udział w projektach dla ...

B2B