UI/UX Designer

Ogłoszenie nr: 22627
Opublikowano: 2 września 2020, wyświetleń: 11

Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie
Firma
Sunrise System Sp. z o.o.
Kategoria
Internet / e-Commerce / Nowe media

Opis stanowiska

W Sunrise System aktualnie tworzymy kolejny ważny projekt i poszukujemy do naszego zespołu prawdziwych artystów i wizjonerów, kandydatów, którzy utożsamiają się ze stanowiskiem UI/UX Designer.
Oferujemy pracę w pełni zdaną, a Twoje miejsce zamieszkania nie ma dla nas znaczenie. Rozwijaj się i osiągaj sukces bez wychodzenia z domu!

Czego oczekujemy:
bardzo dobrej znajomość możliwości i ograniczeń
HTML5 i CSS3; zmysłu graficznego i estetycznego doświadczenia w pracy w projektowaniu stron, potwierdzone portfolio, z którego dowiemy się jak podchodzisz do identyfikowania problemu oraz jego rozwiązania; znajomość i umiejętność stosowania zasad/technik RWD umiejętność projektowania layoutów graficznych (strony internetowe, elementy stron www); dobrej znajomość wiodących narzędzi graficznych (np. Sketch, Adobe XD, Photoshop, Axure); znajomość projektowania responsywnych stron www; pasje do projektowania i tworzenia; dużej dbałość o szczegóły; dobra znajomość najważniejszych systemów CMS (WordPress, Joomla itp.).

Twoim wyjątkowym atutem będzie:
znajomość zasad Design Thinking; znajomości języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym; znajomość przynajmniej podstawowych pojęć i umiejętność stosowania praktyk SEO; doświadczenie w programowaniu w języku PHP; znajomości innych technologii front-end.

Oferujemy:

pracę w stabilnej i perspektywicznej firmie, w szybko rozwijającej się branży internetowej (SEO/SEM); szkolenia branżowe oraz coachingi, które pozwolą Ci na rozwój Twoich umiejętności; zespół, który tworzą kreatywni ludzie z głowami pełnymi pomysłów; przejrzyste warunki wynagrodzenia na stanowisku; zatrudnienie w ramach umowy o pracę, bo u nas to standard; realne szanse na rozwój w strukturach firmy poprzez przejrzystą ścieżkę kariery; stałe godziny pracy, które zapewnią Ci realny life & work balance; dbamy o pracowników zarówno w firmie, jak i poza nią dlatego zapewniamy darmowe benefity pozapłacowe: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport itp. prace w pełni zdalną, bądź w jednym z naszych biur w Polsce.

Jeśli chodzi o nas to istniejemy na rynku od 2003 roku i należymy do czołówki najszybciej rozwijających się firm w naszej części Europy (wg rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe). Spółka jest częścią międzynarodowej Grupy Bauer Media, do której w Polsce obok Sunrise System należą takie marki jak RMF FM i Grupa Interia oraz liczne tytuły prasowe, np.: Twój Styl, TeleTydzień, CD Action.

Do Twoich zadań należeć będzie:
projektowanie stron WWW; opracowywanie kreatywnych rozwiązań graficznych; optymalizacja istniejących interfejsów graficznych oraz tworzenie nowych; implementacja gotowych layoutów; dostosowywaniem, dopisywaniem i implementowanie funkcjonalności; dbanie o wysoką jakość dostarczanych rozwiązań.

Firma: Sunrise System Sp. z o.o.

Lokalizacja: Poznań, wielkopolskie

Kategoria: Internet / e-Commerce / Nowe media