Laborant / Laborantka Zmianowa

Ogłoszenie nr: 20759

Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Firma
STOVIT GROUP Sp. z o.o.
Inne

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków
Kalibracja sprzętu laboratoryjnego oraz kontrolno-pomiarowego na produkcji;
Prowadzenie pliku kontroli międzyoperacyjnej, ocena prób wyrobu gotowego po poprzedniej zamianie;
Zwolnienie każdego kotła do rozlewu poprzez prowadzenie analiz (ekstrakt, pH, kwasowość, żelowanie/konsystencja);
Kontrola jakościowa wyrobów na produkcji podczas całej zmiany.
Przyjmowanie dostaw surowców;
Pobór prób kontrolnych do dalszych analiz oraz kontrprób;
Wyrywkowa ocena porcji surowcowych do produkcji;
Kontrola i segregacja dokumentacji produkcyjnej;
Kontrola mikrobiologiczna higieny produkcji;
Wydawanie daty przydatności do spożycia oraz numeru partii, kontrola etykiety/opakowań/końcowego wyrobu gotowego na zgodność z dokumentacją technologiczną oraz ze wzorem;
Kontrola masy netto oraz tary opakowań jednostkowych;
Raportowanie oraz zgłaszanie wszystkich nieprawidłowości do Kierownika Kontroli Jakości/p.o. Kierownika Kontroli Jakości;
Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.
Nasze wymagania
Preferowane wykształcenie kierunkowe technik lub technolog żywności;
Gotowość do pracy zmianowej (w tym nocnej);
Dobra organizacja pracy;
Podstawowa znajomość technik analitycznych;
Znajomość standardów oraz systemów zapewnienia jakości;
Dobra znajomość MS Office.
Mile widziane
Doświadczenie w firmie produkcyjnej.
To oferujemy
Stabilne zatrudnienie w Stovit Group i umowę o pracę;
Wynagrodzenie i comiesięczną premię zadaniową;
Pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie;
Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie dla Ciebie oraz dla całej Twojej rodziny;
Dofinansowanie do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE);
Deputaty w postaci produktów oferowanych przez firmę.
Benefity
prywatna opieka medyczna
ubezpieczenie na życie
zniżki na firmowe produkty i usługi
spotkania integracyjne
program emerytalny
parking dla pracowników
pikniki rodzinne
Więcej informacji o nas:
STOVIT GROUP Sp. z o.o. - producent dżemów, marmolad i konfitur.

Firma: STOVIT GROUP Sp. z o.o.

Lokalizacja: Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Kategoria: Inne

Aplikacja na stanowisko: Laborant / Laborantka Zmianowa

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Służba Cywilna :: Kraków, małopolskie :: ponad 30 dni temu

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Krakowie Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Starszy inspektor do spraw szkód w środowisku w Wydziale Zapobiegania i Naprawy Szkód w Środowisku oraz Informacji o Środowisku i Zarządzania Środowiskiem Aplikuj

Sunreef Venture S.A. :: Gdańsk, pomorskie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków Twoim głównym zadaniem będzie realizacja wewnętrznych kontroli i walidacji procesu, m.in. spawania, kontroli szczelności zbiorników itp. Będziesz również odpowiedzialny/a za generowanie raportów z tych walidacji oraz nadzorowanie działań korygujących z nimi związanymi. Twój obszar odpowiedzialności będzie obejmować monitorowanie problemów jakościowych na obszarze ALU/SS oraz wskaźników skuteczności z nimi związanych. Będziesz raportować wyniki jakościowe oraz wszelkie niezgodności produktowe i procesowe. Twoim zadaniem będzie inicjowanie i prowadzenie zespołów działań korygujących i projektów doskonalących, które ...

Służba Cywilna :: Strzelin, dolnośląskie :: ponad 30 dni temu

Komenda Powiatowa Policji w Strzelinie Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Inspektor Zespół ds. Teleinformatyki Aplikuj

Jobwise Łukasz Frankowski :: ponad 30 dni temu

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656, dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuje : Blacharz samochodowy z językiem niemieckim i spawaniem MAG Aplikuj

Budownictwo / Geodezja
Legnica, dolnośląskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Administrator IT Administrator IT Wymagania WYMAGANIA: Wykształcenie o profilu informatycznym lub technicznym; Znajomość serwerów baz danych Microsoft SQL Server; Umiejętność serwisowania i konserwacji urządzeń IT; Znajomość funkcjonowania sieci komputerowej LAN\WAN; Wiedza z zakresu DNS, DHCP; Bardzo dobra znajomość pakietu biurowego MS ...

Informatyka / Programowanie