Pozycjoner / Specjalista ds. SEO

Ogłoszenie nr: 18938
Opublikowano: 5 listopada 2020, wyświetleń: 2

Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie
Firma
Sunrise System Sp. z o.o.
Kategoria
Internet / e-Commerce / Nowe media

Opis stanowiska

Związku z dynamicznym wzrostem zainteresowania naszymi usługami, aktualnie poszukujemy kolejnych osób do Działu Pozycjonowania. Chcemy zatrudniać osoby z doświadczeniem jak i te chętne do rozpoczęcia swojej przygodę z SEO.
W naszej firmie pracownicy są najważniejszą wartością to oni tworzą każdy z procesów oraz odpowiadają za osiągane sukcesy. Są najważniejsi dlatego dbamy o ich bezpieczeństwo i aktualnie działamy w systemie pracy zdalnej, której częścią stanie się każda nowo zatrudniona osoba. W przyszłości myślimy o powrocie do biur z zachowaniem wszystkich niezbędnych środków ostrożności.
Jeśli tylko chcesz współtworzyć ciekawe projekt, współpracować ze specjalistami oraz odpowiadać za relacje z naszymi klientami, prześlij do nas swoje CV.

Idealnego kandydata wyróżnia:
znajomość HTML/XHTML i CSS, zdolność szybkiego przyswajania wiedzy, kreatywność oraz umiejętność analitycznego myślenia, bardzo dobra organizacja pracy.

Dodatkowe atuty:
znajomość PHP, SQL, SMARTY, JavaScript/Ajax, ASP.NET, znajomość systemów CMS: Wordpress, Joomla itp., znajomość technologii internetowych, znajomość zagadnień związanych z hostingiem i domenami, znajomość zagadnień z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych, znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej.

W zamian oferujemy:

pracę w zgranym, stabilnym zespole i wspierających przełożonych; pracę w nowoczesnej firmie z długoletnią tradycją; dostęp do najnowszych technologii; konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę; podwyżki, awanse i możliwość specjalizacji, zgodnie z przejrzystą
Ścieżką kariery, w tym możliwość awansu na stanowiska menedżerskie; bonusy pozapłacowe: w pełni darmową prywatną opieka medyczna i karta MultiSport (nic nie dopłacasz); brak nadgodzin i realny life & work balance: pracę od 8-16 z wolnymi weekendami; rozwój umiejętności: regularne szkolenia, kursy i mentoring; początkowo pracę w trybie zdalnym, po powrocie do biura pracę w prestiżowej lokalizacji w centrum Poznania.

Sunrise System od początku swojej działalności rozwija się, swoją przygodę zaczynając, jako firma garażowa. Aktualnie zajmujemy czołową pozycję w branży SEO, z wielką chęcią i odwagą wkraczamy na rynki międzynarodowe. Dzięki świetnym specjalistom i ekspertom Sunrise System działa na rynku już 17 lat! Możemy pochwalić się statusem Premier Google Partner co daje naszej firmie rangę Premium. Na naszym koncie mamy zrealizowane już tysiące kampanii SEO/SEM. W ofercie naszej firmy znajduje się między innymi tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, działania z zakresu Link Buildingu i Content Marketingu. Odpowiadamy za tworzenie kampanii reklamowych w Google AdWords oraz social mediach.

Pracując dla nas będziesz:
planował, realizował i analizował kampanie SEO; testował i optymalizował strony pod kątem pozycjonowania; wdrażał i weryfikował nowe rozwiązania zwiększające widoczność witryn; monitorował efekty prowadzonych działań i przygotowywał raporty; planował długoterminowe działania marketingowe, w tym strategie SEO; wdrażał i testował narzędzia ułatwiające oraz automatyzujące działania SEO.

Firma: Sunrise System Sp. z o.o.

Lokalizacja: Poznań, wielkopolskie

Kategoria: Internet / e-Commerce / Nowe media

Aplikacja na stanowisko: Pozycjoner / Specjalista ds. SEO