Pracownik kompleksów wojskowych

Ogłoszenie nr: 18374
Opublikowano: 4 stycznia 2024, wyświetleń: 1

Lokalizacja
Gdynia, pomorskie
Firma
Seris Konsalnet Holding S.A.
Kategoria
Budownictwo / Geodezja

Opis stanowiska

Agencja Ochrony Seris Konsalnet zatrudni kwalifikowanych pracowników ochrony na kompleks wojskowy w miejscowości Gdynia Grabówek

Firma: Seris Konsalnet Holding S.A.

Lokalizacja: Gdynia, pomorskie

Kategoria: Budownictwo / Geodezja

Aplikacja na stanowisko: Pracownik kompleksów wojskowych

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Early Stage :: Kędzierzyn-Koźle, opolskie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków prowadzenie i rozwijanie własnej filii Early Stage, wspieranie rekrutacji i zapisów uczniów do swojej placówki, łączenie roli dyrektora, metodyka i lektora szkoły językowej, prowadzenie własnych grup zajęciowych, dbanie o najwyższą jakość. Nasze wymagania znajomość języka angielskiego, znajomość języka polskiego, doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, zorientowanie na rozwój biznesu, chęć działania na coraz większą skalę, znajomość lokalnego rynku edukacyjnego, dobra organizacja pracy, chęć rozwoju i podejmowania wyzwań, sumienność w prowadzeniu szkoły. Mile widziane doświadczenie w nauczaniu grupowym. To ...

Seris Konsalnet Holding S.A. :: Gdańsk, pomorskie :: ponad 30 dni temu

Seris Konsalnet zatrudni pracownika ochrony na obiekt drogeryjny Hebe Gdańsk Zaspa. Aplikuj

Work-4-All Sp. z o.o. :: ponad 30 dni temu

Obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:Elektryk Przemysłowy (team możliwy)Miejsce pracy: KasselWYMAGANIA:język niemiecki komunikatywnyszkoła kierunkowa / zawodówka typu Elektryk itd. lub SEP i doświadczenieprawo jazdy + samochódZAKRES OBOWIĄZKÓW:praca w VW Werk Kasseltrasy kablowepraca na podnośnikachOFERUJEMY:umowa o pracę na warunkach niemieckichstawka: 2450€ miesięczniepo 3 miesiącach podwyżkapraca min 40 godzin tygodniowo do 60 godzinkwatera: jednoosobowy pokój z łzienką, kuchnia, pralka i wifi dostępnemożliwość uzyskania podwyżek, urlop płatny, zjazdy do polskiKONTAKT:tel. +48 570 580 641mail: AplikujProsimy o załączenie ...

57
EDUN Korepetycje :: Bielsko-Biała, śląskie :: ponad 30 dni temu

Poziom podstawowy i rozszerzony Aplikuj

Szkolenia / Edukacja
Early Stage :: Zgierz, łódzkie :: ponad 30 dni temu