Starszy specjalista

Ogłoszenie nr: 18366
Opublikowano: 4 stycznia 2024, wyświetleń: 1

Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie
Firma
Służba Cywilna
Inne

Opis stanowiska

Komenda Główna Policji w Warszawie
Komendant Główny Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Starszy specjalista do spraw ochrony zdrowia i szkoleń z zakresu ratownictwa medycznego
w Wydziale Ochrony Pracy Aplikuj

Firma: Służba Cywilna

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Kategoria: Inne

Aplikacja na stanowisko: Starszy specjalista

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Early Stage :: Kędzierzyn-Koźle, opolskie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków prowadzenie i rozwijanie własnej filii Early Stage, wspieranie rekrutacji i zapisów uczniów do swojej placówki, łączenie roli dyrektora, metodyka i lektora szkoły językowej, prowadzenie własnych grup zajęciowych, dbanie o najwyższą jakość. Nasze wymagania znajomość języka angielskiego, znajomość języka polskiego, doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, zorientowanie na rozwój biznesu, chęć działania na coraz większą skalę, znajomość lokalnego rynku edukacyjnego, dobra organizacja pracy, chęć rozwoju i podejmowania wyzwań, sumienność w prowadzeniu szkoły. Mile widziane doświadczenie w nauczaniu grupowym. To ...

Służba Cywilna :: Zielona Góra, lubuskie :: ponad 30 dni temu

Urząd Statystyczny w Zielonej Górze Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Starszy księgowy do spraw obsługi finansowo-księgowej Urzędu w Wydziale Ekonomicznym Aplikuj

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Obowiązki: rozładunek i załadunek dostaw, transport wewnętrzny po hali produkcyjnej i magazynie, sprawdzanie zgodności przygotowanych wysyłek produktów z zamówieniami. Oczekiwania: doświadczenie w obsłudze wózków widłowych bocznych lub wysokiego składowania, uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT - warunek konieczny, gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym, mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego. Oferujemy: miejsce pracy: Łódź Widzew, umowę o pracę na pełny etat, stawkę godzinową + liczne dodatki i premie, możliwość awansu dla osób ambitnych, ze znajomością j. ...

Praca czasowa
Petsy Sp. z o.o. :: wielkopolskie :: ponad 30 dni temu

W Petsy.pl łączymy profesjonalnych petsitterów z opiekunami pupili. Priorytetem dla naszej platformy jest zapewnienie najwyższej jakości usług, dlatego zależy nam na równie mocno zaangażowanych petsitterach! Aplikuj

Służba zdrowia
Gemini Polska sp. z o.o. :: Kraków, małopolskie :: ponad 30 dni temu

Apteki pod marką Gemini to wyjątkowe miejsce zarówno dla pacjenta, jak i dla pracownika. Każda apteka tworzy zgrany zespół złożony z profesjonalistów i pasjonatów. Możesz mieć pewność pracy z szerokim asortymentem i najnowszymi produktami. Dzięki temu dbamy jednocześnie o komfort opieki nad pacjentem, jak i Twój rozwój. Czego oczekujemy? dyplomu ukończenia kierunku Technik Farmaceutyczny, zrealizowanego 2-letniego stażu zawodowego, otwartości i empatii w pracy z Pacjentem, samodzielności w organizacji własnej pracy, umiejętności pracy w zespole Co możemy Ci zaoferować? stabilność zatrudnienia apteki pod marką Gemini są na rynku ponad 30 lat i ...

Zdrowie / Uroda / Rekreacja