Specjalista

Ogłoszenie nr: 18355
Opublikowano: 4 stycznia 2024, wyświetleń: 1

Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie
Firma
Służba Cywilna
Inne

Opis stanowiska

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista do spraw zagranicznych podróży służbowych
w Wydziale Protokołu i Organizacjiw Departamencie Współpracy Międzynarodowej Aplikuj

Firma: Służba Cywilna

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Kategoria: Inne

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Wielton S.A. :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

The Wielton Group is one of the largest producers of semi-trailers and trailers in Europe and in the world. The foundation of our success is a unique multi-brand business model, based on global reach supported by strong local brands. Our goal is always to develop and deliver the best transport solutions for companies. We do this based on four basic values: people, initiative, quality and safety. As we expand our operations in Poland, Czech Republic, Slovakia, the Baltic countries, France, and Germany, we are seeking a Sales and Marketing Support Specialist to bolster our team's effectiveness and efficiency. In this role, you will play a ...

Sprzedaż
ponad 30 dni temu

Nasz Klient to wiodący na świecie producent tekstyliów do materacy: pokrowców i innych modnych rozwiązań dla snu. Jest to belgijska rodzinna firma z tradycjami, której zakłady znajdują się w 26 lokalizacjach na wszystkich kontynentach świata, a jeden z zakładów został otwarty w Łodzi. Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy dla naszego Klienta osób na stanowisko: Praca polega na: obsługa maszyn produkcyjnych, nadzór nad przebiegiem produkcji, kontrola jakości wyrobów gotowych, obróbka ręczna. Nasze oczekiwania: zdolności manualne i techniczne, gotowość do pracy w systemie równoważnym (2 zmiany po 12 h), ...

Petsy Sp. z o.o. :: wielkopolskie :: ponad 30 dni temu

W Petsy.pl łączymy profesjonalnych petsitterów z opiekunami pupili. Priorytetem dla naszej platformy jest zapewnienie najwyższej jakości usług, dlatego zależy nam na równie mocno zaangażowanych petsitterach! Aplikuj

Służba zdrowia
Gemini Polska sp. z o.o. :: Jarosław, podkarpackie :: ponad 30 dni temu

Apteki pod marką Gemini to wyjątkowe miejsce zarówno dla pacjenta, jak i dla pracownika. Każda apteka tworzy zgrany zespół złożony z profesjonalistów i pasjonatów. Możesz mieć pewność pracy z szerokim asortymentem i najnowszymi produktami. Dzięki temu dbamy jednocześnie o komfort opieki nad pacjentem, jak i Twój rozwój. Czego oczekujemy? wyższego wykształcenia farmaceutycznego, czynnego prawa do wykonywania zawodu, otwartości i empatii w pracy z Pacjentem, samodzielności w organizacji własnej pracy, umiejętności pracy w zespole. Co możemy Ci zaoferować? stabilność zatrudnienia apteki pod marką Gemini są na rynku ponad 30 lat i wciąż się ...

Zdrowie / Uroda / Rekreacja
KUBO Sp. z o.o. :: Gdynia, pomorskie :: ponad 30 dni temu

We are currently seeking a dynamic and experienced Senior IT Analyst to join our client, a leading company in the banking sector. As an Senior IT Analyst, you will play a crucial role in fostering collaboration between business and IT, with a focus on driving requirement engineering work in N's Open Banking Hub. Aplikuj

Informatyka / Programowanie