Franczyzobiorca/Właściciel szkoły języka angielskiego

Ogłoszenie nr: 18057
Opublikowano: 4 stycznia 2024, wyświetleń: 1

Lokalizacja
Inowrocław, kujawsko-pomorskie
Firma
Early Stage
Inne

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków
prowadzenie i rozwijanie własnej filii Early Stage,
wspieranie rekrutacji i zapisów uczniów do swojej placówki,
łączenie roli dyrektora, metodyka i lektora szkoły językowej,
prowadzenie własnych grup zajęciowych,
dbanie o najwyższą jakość.
Nasze wymagania
znajomość języka angielskiego,
znajomość języka polskiego,
doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego,
zorientowanie na rozwój biznesu,
chęć działania na coraz większą skalę,
znajomość lokalnego rynku edukacyjnego,
dobra organizacja pracy,
chęć rozwoju i podejmowania wyzwań,
sumienność w prowadzeniu szkoły.
Mile widziane
doświadczenie w nauczaniu grupowym.
To oferujemy
pełen dostęp do naszego know-how,
wsparcie specjalistów,
dofinansowanie szkoleń i kursów,
dostęp do szkoleń wewnętrznych,
indywidualną ścieżkę rozwoju,
zniżki na firmowe produkty i usługi.
Benefity
prywatna opieka medyczna
dofinansowanie szkoleń i kursów
możliwość pracy zdalnej
elastyczny czas pracy
zniżki na firmowe produkty i usługi
spotkania integracyjne
Etapy rekrutacji
Etap I - Wypełniasz aplikację
Etap II - Poznajemy się
Etap III - Omawiamy warunki współpracy i podpisujemy umowę
Etap IV - Szkolimy i przygotowujemy Cię do startu
Etap V - Otwierasz swoją szkołę
ZOSTAŃ FRANCZYZOBIORCĄ/WŁAŚCICIELEM SZKOŁY JĘZYKOWEJ
Pomożemy Ci zbudować bezpieczny biznes od podstaw. Będziemy Cię wspierać we wszystkich aspektach tworzenia i rozwijania swojej szkoły. Oprócz gotowej metodyki i autorskiego programu nauczania, możesz liczyć na ogrom wsparcia marketingowego, szkoleniowego, administracyjnego, HR-owego i z obszaru IT. Już od pierwszych dni współpracy otrzymasz od nas dostęp do szkoleń, które kompleksowo przygotowują Cię do roli franczyzobiorcy. W trakcie współpracy zapewnimy Ci całoroczną opiekę metodyczną naszych ekspertów oraz wsparcie specjalistów centrali szkoły. Choć większość z nas pracuje zdalnie i elastycznie zarządza swoim czasem to z sukcesem tworzymy społeczność kreatywnych i otwartych osób. Chętnie wymieniamy się pomysłami i dbamy o wspólne relacje podczas spotkań integracyjnych. Pamiętaj, jesteśmy w tym razem!
Kogo szukamy?
lektorów i nauczycieli angielskiego, którzy czują gotowość na nowe wyzwania i chcą otworzyć własną szkołę,
osób związanych z edukacją, znających język angielski i posiadających doświadczenie w nauczaniu,
osób udzielających prywatnych lekcji języka angielskiego, zorientowanych na rozwój i zmiany,
właścicieli szkół językowych, którzy myślą o skorzystaniu z nowej marki dla swojego biznesu.
APLIKUJ, ABY ZAŁOŻYĆ WŁASNĄ SZKOŁĘ JĘZYKOWĄ!
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu informacje o tym jak założyć franczyzę: www.franczyza.earlystage.pl

Jeśli masz dodatkowe pytania, napisz do nas: Aplikuj
Early Stage
Early Stage jest szkołą języka angielskiego, która powstała z pasji do uczenia, potrzeby rozwoju oraz autentycznego kontaktu z dziećmi i młodzieżą. W przyszłym roku staniemy się 30-latkami! Oddziały szkoły w całej Polsce tworzą osoby, którym bliskie są te wartości. Obecnie współpracuje z nami 144 franczyzobiorców, którzy w oparciu o naszą metodologię i model biznesowy prowadzi 850 placówek w całej Polsce, a my szukamy kolejnych przedsiębiorców marzących o założeniu własnej szkoły.

Idea franczyzy Early Stage nie polega tylko na przekazaniu know-how. Aktywnie włączamy partnerów biznesowych w procesy decyzyjne związane z rozwojem marki. Duże zmiany poprzedzamy pracą w grupach roboczych złożonych z interesariuszy z ramienia franczyzy, lektorów, pracowników centrali i zarządu. W ten sposób troszczymy się o to, aby wprowadzane zmiany i nowe projekty uwzględniały potrzeby i interesy wszystkich grup.

Jeżeli jesteś anglistą i myślisz o zrealizowaniu marzenia o własnej szkole, mamy dla Ciebie sprawdzony patent na start!

Firma: Early Stage

Lokalizacja: Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Kategoria: Inne

Informacje dodatkowe:

Early Stage

Aplikacja na stanowisko: Franczyzobiorca/Właściciel szkoły języka angielskiego

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
HRK S.A :: Sochaczew, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Naszym Klientem jest znana firma produkcyjna i dystrybucyjna, właściciel uznanych marek spożywczych, cenionych przez konsumentów. Obecnie Klient poszukuje osoby do działu produkcji na stanowisko: Aplikuj

Produkcja

Naszym Klientem jest znana firma produkcyjna i dystrybucyjna, właściciel uznanych marek spożywczych, cenionych przez konsumentów. Do rozwijanego przez Klienta obszaru marketingu poszukujemy osoby na stanowisko: Aplikuj

Marketing / Reklama / Public Relations
Gemini Polska sp. z o.o. :: Ustrzyki Dolne, podkarpackie :: ponad 30 dni temu

Apteki pod marką Gemini to wyjątkowe miejsce zarówno dla pacjenta, jak i dla pracownika. Każda apteka tworzy zgrany zespół złożony z profesjonalistów i pasjonatów. Możesz mieć pewność pracy z szerokim asortymentem i najnowszymi produktami. Dzięki temu dbamy jednocześnie o komfort opieki nad pacjentem, jak i Twój rozwój. Czego oczekujemy? wyższego wykształcenia farmaceutycznego, czynnego prawa do wykonywania zawodu, otwartości i empatii w pracy z Pacjentem, samodzielności w organizacji własnej pracy, umiejętności pracy w zespole. Co możemy Ci zaoferować? stabilność zatrudnienia apteki pod marką Gemini są na rynku ponad 30 lat i wciąż się ...

Zdrowie / Uroda / Rekreacja
Służba Cywilna :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Komenda Główna Policji w Warszawie Komendant Główny Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Specjalista do spraw technicznych w zakresie administrowania i modernizacji systemów telekomunikacyjnych w Policji w Sekcji TelekomunikacjiWydziału Utrzymania Systemów TelekomunikacyjnychBiura Łączności i Informatyki Aplikuj

Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit :: Tychy, śląskie :: ponad 30 dni temu

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu wielu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko: WYKŁADANIE TOWARU w sklepie kosmetycznym Lokalizacja: Tychy ul.Towarowa Aplikuj

Budownictwo / Geodezja