Spawacz MIG/MAG i TIG w Niemczech

Ogłoszenie nr: 17426

Firma
READY_STEADY_GO
Kategoria
Produkcja

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Monachium (Niemcy)
Numer referencyjny: jobs.pl

Opis stanowiska:
Praca dla spawacza-montera metodami MIG/MAG, TIG. Obszar działań spawalniczych obejmuje konstrukcje metalowe, spawanie terenu, schodów, ogrodzeń.

Wymagania:
doświadczenie w pracy jako spawacz metodami MIG/MAG oraz TIG,

znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym lub komunikatywnym,

aktualne certyfikaty i uprawnienia spawalnicze,
prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
niemiecką umowę o pracę,

bezpośrednie zatrudnienie na czas nieokreślony,
bezpłatne zakwaterowanie,

transport do pracy lub wyrównanie kosztów paliwa,

atrakcyjne wynagrodzenie netto - do negocjacji w zależności od doświadczenia.
Wymagane dokumenty:
ważny, niezniszczony dowód osobisty lub paszport.
dokument potwierdzający posiadanie własnego, imiennego konta bankowego.
dokumenty potwierdzające uprawnienia i doświadczenie na oferowanym stanowisku.
Kontakt telefoniczny i WhatsApp:
+48 884-288-884

Firma: READY_STEADY_GO

Kategoria: Produkcja

Aplikacja na stanowisko: Spawacz MIG/MAG i TIG w Niemczech

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Eming BV :: ponad 30 dni temu

Jako malarz zajmujesz się głównie dekorowaniem i konserwacją elementów drewnianych lub stalowych, takich jak ramy okienne, drzwi itp. Twoja praca będzie polegała na przygotowaniu powierzchni poprzez mycie, szlifowanie, szpachlowanie i szpachlowanie. Ponadto jako malarz będziesz przeprowadzać drobne naprawy powierzchni przed prawidłowym nałożeniem warstw podkładu i lakieru nawierzchniowego, aby osiągnąć pożądany efekt końcowy. Aplikuj

57
De Rooy Poland Sp. z o.o. :: Łódź, łódzkie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków transport pojazdów załadunek i rozładunek pojazdów inne obowiązki wynikające z umowy Nasze wymagania prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95 badania psychologiczne karta kierowcy To oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat) praca od zaraz jeśli nie masz doświadczenia - przyjdź do nas. Otrzymasz profesjonalne szkolenie! możesz wybrać system pracy 3+1 lub 2+1 dodatkowe ubezpieczenie na życie zwroty za płatne parkingi na całej EU oraz UK pojazdy w pełni wyposażone w zautomatyzowane systemy poboru opłat KONTAKT De Rooy Poland Sp. z o.o. ul. Żagańska 42, 68-200 Żary T (68) 4776666 ...

Logistyka / Spedycja / Dystrybucja

Nasz klient jest szybko rozwijającą się organizacją i daje świetną okazję do pracy nad wspaniałymi projektami. Będziesz współpracować ze specjalistami i tworzyć unikalne produkty. Będziesz stał przy tokarce CNC ze sterowaniem FANUC. Jesteś zaznajomiony z programowaniem i obsługą maszyn. Znasz się również na pracy z suwnicą i urządzeniami dźwigowymi. Aplikuj

Produkcja
Służba Cywilna :: Katowice, śląskie :: ponad 30 dni temu

Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Inspektor wojewódzki do spraw organizacji ochrony zdrowia w Wydziale Zdrowia Aplikuj

De Rooy Poland Sp. z o.o. :: Kraków, małopolskie :: ponad 30 dni temu